Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mindig késik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig késik, ha szóvá teszem, akkor csak legyint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha megbeszélünk valahol egy találkozót, minimum fél órát késik. Állandóan netezik, fórumokba ír, és csak azt veszi észre, hogy már rég el kellett volna indulnia. Nagyon zavar, hogy mindig várnom kell rá. Volt már,hogy miatta késtünk el egy rendezvényről, mert 1 órával később indult el otthonról.

Ő 31f, én 21n, fél éve vagyunk együtt. (Ismerkedéskor "csak" negyed órát késett ált.)


2013. okt. 1. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit, ő ilyen.


Vannak notórikus késők, képtelenség megváltoztatni őket.

Van egy ismerősöm, akinek 1 őrával korábbi időpotot adtunk meg egyszer úgy is elkesett.

Ugyanez az ismerős egyszer ment át egy téren, nagy örömködve mi, hogy egyszer nem késik. Erre fel őra múlva bevallotta, hgy csak sétálni ment, ő azt. Atalálkozót elfelejtette. De ez már ugye a nagyi. Durva változat.

2013. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy megszokod, vagy párt váltasz.

Vannak emberek, akiknek ilyen az időérzékük. Az én párom is ilyen. Már indulnunk, kéne, de még fürdik egy jó fél órát, hajat szárít... és ... nekiáll borotválkozni. Ja igen, és ő a férfi. :)

Én megszoktam, és már mulatok ezen. Vagy, amikor még nem voltunk együtt, akkor volt olyan, mondta, hogy rögtön ott vagyok, és 1 óra múlva ott volt nálam. 5 percre lakott. :) Először sértőnek és idegesítőnek találtam ezt, de rájöttem, hogy teljesen más az időérzéke mint nekem. Még most is, hogy együtt élünk. De ma már jókat mulatok ezeken a dolgokon.

2013. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen, 6 éve küzdök vele. Mostanában kezdenek "hatni" a módszereim, amiket úgy egy éve vezettem be: fél-egy órával korábbi időpontot mondok neki, így ha nagy néha időben érkezik, akkor csak pislog, hogy nem vagyok kész (persze ez a ritkább eset); a másik, hogy én is mindig elkések - persze csak olyan helyzetben, ha nem életbevágóan sietünk valahova.
2013. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem várnék ra, az biztos. Elkésett? Igy járt. Keress mást.
2013. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nevelni kell. Hogy hogyan? Maximum 10 percet vársz rá a megbeszélt helyen, majd elindulsz egyedül a programra, vagy hazamész. Ezt eljátszod minden ilyen alkalommal, ő pedig meg fogja tanulni, hogy nem leszel vele, ha ő ennyire nem tisztel téged. Ha 4-5 ilyen eset után sem változik a helyzet, akkor lapát.

Velem is eljátszotta a párom rendszeresen, hogy én voltam az utolsó, mert minden egyéb fontosabb volt neki. Én is felállítottam a szabályokat, este 9 után engem már ne keressen. Ezzel elértem, hogy mindig időben jöjjön hozzám.

2013. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Várj a megbeszélt helyen max 15 percet aztán indulj ahová akartatok.
2013. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyenért kidobja a párját, az a kapcsolat nem is ér sokat. Az én pasim is ilyen, ez a hibája, de hát senki sem tökéletes. Ettől függetlenül még mindig sok a morgolódás kettőnk közt emiatt, pedig már együtt élünk...hát, sokszor ezért együtt késünk. Amit néha én is bevetek, amit felettem írtak, hogy korábbi időpontot mondok neki.
2013. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy friss-e a kapcsolat vagy sem, de:

Ne hagyd hogy elérje, hogy tőle függj. Ha azt látja hogy hajlandó vagy kiskutyaként loholni utána, azt is tudni akarja majd hogy pitizel-e a kekszért.

Ha késik, maradj teljesen nyugodt, visszafogott és mond azt neki hogy "észrevettem hogy sohasem érkezel pontosan, szóval ha megbeszélünk egy találkát és nem érsz ide 6-ra (vagy amikorra beszélitek), akkor átugrok a barátnőmhöz/a Pilates órámra/vagy bármi ami eszedbe jut. De az se ártana ha előre szólnál és akkor nem foglak hiányolni". Ezzel a tudtára adod, hogy más programot fogsz csinálni ha továbbra is bepaliz. Ha továbbra is késik, várj 10-15 percet, aztán lépj le.

2013. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem aki ilyenért kidobja a párját, az a kapcsolat nem is ér sokat."


Valoban. Semmit nem er, hiszen az egyik fel magasrol tesz a masikra.

2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked van párod? Ő tökéletes, vagy neki is van hibája?

VAN? Akkor mért nem dobod ki??!...

2013. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!