Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy bár már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy bár már több alkalommal meggyőződtem róla, hogy nem illünk össze egy sráccal, mégis, akármikor elhatározom, hogy többet nem beszélünk, sosem tudjuk lezárni a dolgot igazán?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerem a koliból, a nyáron neten beszélgettünk, majd nyár végén egy buliban összemelegedtünk, csókolóztunk, és azóta tart ez a se veled-se nélküled dolog. Az elején kiderült, hogy számára egy párkapcsolat szexszel kezdődik, valamint ő jelenleg nem akar semmi komolyat - az én gondolkodásom pont a szöges ellentéte ennek. Gondoltam, attól barátok/jó ismerősök még lehetünk, mert szeretünk beszélgetni és együtt lenni, de egy idő után nekem elegem lett, és bántott a tudat, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, csak bulizni meg kavarni, én viszont igen, és megmondtam, ne találkozzunk többet, nem megy ez a barátság dolog sem. Kb. egy hétig bírtuk a "soha többet nem beszélést", aztán mikor összefutottunk, megint újrakezdődött, megölelt és azt mondta, hiányoztam, szüksége van rám.. Ami nagyon szép, és én is ugyanígy érzek, de ez így akkor sem megy, saját magamból csinálok hülyét, amikor pont az ellentettjét teszem annak, amit megfogadtam és megmondtam neki... Mégis, ha otthagyom, rossz, ha nem, az is. -_-

Mi a fenét csináljak? Kérlek, az idióta válaszoktól kíméljetek meg :)



#párkapcsolat #se néküled
2013. okt. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne nagyon reagálj a kereséseire és a 'bókjaira'. Keress más fiúkat, akik elterelik a figyelmedet róla. Ha tudod hogy nem illetek össze, nem kell kísérteni egymást...
2013. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, ez lenne az ésszerű, és könnyen is megy az ignorálása, amikor csak facebookon írok/nem írok neki, de amikor személyesen találkozunk, és látom, hogy neki is rossz, hogy nem beszélünk, akkor az addigi jól felépített védőfalam hopp, összeomlik és képtelen vagyok haragudni rá...
2013. okt. 1. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Áh hiába adnál neki ultimátumot, hogy vagy lesz kapcsolat köztetek,vagy hagyjon békén.A kapcsolat is túl erőltetett lenne így és hamar vége lenne,de a barátság v a nemkeresés is rossz lenne..úgyse menne! Csak az a megoldás lenne,ha végre magától jönne rá, hogy téged akar és senki mást...(erre valszeg a besz*riság és a fiatalság miatt kevés az esély!)
2013. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a legjobb, de nem tudom, meddig bírom, meg hogy megéri-e várni rá... Mert ez olyan, hogy ha közben jön valaki, akivel meg működne, ez a dolog ott fog lógni a levegőben.. ő maga mondta, hogy valahol a barátnő és a barát között vagyok nála... :/
2013. okt. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!