Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudott nekem a multjárol és rájöttem. Viszont nem tudom miként kellene reagálnom erre. Nem akarom elvesziteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta előttem 2 pasija volt akivel több ideig együtt volt. Viszont még szüz maradt és énvoltam neki az első.

A mai nap rájöttem a jelszavára FB-n és még 1 msik oldalon.

Olyannal szembesültem, hogy több pasi is volt neki előtte és elég durván utalgattak dolgokra(chatsex). Igy kivanlak ugy kivanlak ezt csinalnam azt csinalnam....

Ez már nem most történt haem már régebben. 2010 és 2012 között.

Viszont nem hagy nyugodni az hogy nekem azt mondta h 2 volt előttem és mindkettő csalodás volt számára csak kiakarták használni. Már abba nse vagyok biztos h én voltam neki az első mert igazábol nem volt vér, csak ő adott ki hangot(lehet megjtszotta a fájdalmat? )

Tehát hazudott nekem az előző pasijainak számárol és kételkedem aban is hogy csak chat sex volt és valodi nem....

Nem a multja bánt h volt előttem valaki, hanem h mirt hazudott nekem ?:/



2013. okt. 1. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"mai nap rájöttem a jelszavára FB-n"


a könnyen kitalálható jelszó nem eleve szakítóok?

2013. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tapló tirpák vagy.
2013. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A. Bundy ***** válasza:
kit érdekel? dugd a csajt ha meguntad keres mást
2013. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A helyedben nem foglalkoznék vele. Elhiszem, hogy most nem a legjobb érzés, de rég volt, most veled van és téged szeret. Az, hogy facebookon ilyeneket írt, nem jelent semmit, sőt. Az írásodból arra következtetek, hogy még viszonylag fiatalaok vagytok, tehát 2-3 éve szinte még gyerek lehetett a párod. Egyébként nem vérzik minden lány. :)
2013. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Még is kit érdekel a múlt?Nem a jövővel kéne foglalkozni?
2013. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

19F 18N

Igazábol én megbizok benne, nem csalna megebben biztos vagyok, viszont bánt hogy hazudott...:/

2013. okt. 1. 18:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem a mult bánt. A hazugság :/
2013. okt. 1. 18:51
 8/18 anonim ***** válasza:

nehéz 1 dilemma

először is a francért kutakodsz?

utána miért problémázol?

ha most megvagytok és minden ok,akkor ne foglalkozz a múlttal csak felkavarod a x.art és azt meg minek??

lehet,hogy szégyelli,de lehet hogy igazat mondott

ha megnyugtat néha ellenőrizd le finoman,de a helyedben nem agyalnék a történelmen!!!!!!!!

2013. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Semmi jele annak h megcsalna és én megbizok benne, csak kiváncsiságbol néztem meg.

Egyszerűen annyi a bajom, hogy nem mondta meg kerek perec az elején mivan amikor kérdeztem.

Lehet h tényleg csak jatek volt az egész részéröl és nem történt semmisem, ezért ő nem is vette ezt komoly kapcsolatnak?

Viszont van ezer olyan üzenet amiben aradozik rola. Szoval nem tudom. Ha nem lenen komoly nem mondana ilyenekt csak ugy. Másolni nem fogok, de erősen utalt arra h lefeküdne vele.(többször is)

Meg h mindennél fontosabb neki. Igy szereti ugy szereti. Örökké vele lesz és még sorolhatnám.

Szoval szerintem csak ugy nem küldözget ilyen sms-eket valakinek senkisem, ha nem lenne komoly....

2013. okt. 1. 18:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem szólt a lány, ha ennyire kész vagy. De azért valamit tisztázzunk: szüzesség elvesztésénél nem törvényszerűség a vérzés. A Net-en való levelezgetések során köztudottan oldódnak a gátlások. Olyasmiket is írnak az emberek, amiket élőben nemhogy nem tennének meg, de ki sem mondanának. Tehát ez sem jelenti azt, hogy tettek is követték az esetlegesen célzó jellegű információcserét.
2013. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!