Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jobb, ha csaj jár a baratja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jobb, ha csaj jár a baratjahoz vagy a srac jar a baratnojéhez?

Figyelt kérdés
21 csaj,27 a párom 9 honapja vagyunk egyutt,csak kivancsisagbol kérdezem,hogy ti hogy gondoljatok,persze mindketten szulokkel lakunk még olyan esetre lennék kíváncsi.kosziiii
2009. nov. 8. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
27 évesen a szüleinél lakik?
2009. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja igen,mert nagy családi házuk van báttya már megnosult és szuleivel él,merthat ha nincs szukseg minek lakna kulon meg még csak 2 éve dolgozik,mert fosulira jart elotte...meg nekunk is nagy csaladi hazunk van,szoval én se tervezem,hogy mondjuk albérletbe menjek
2009. nov. 8. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagy családi házunk van, de én menekülnék otthonról, ha nem laknék már 8 éve külön. :) Nagyon szeretem a szüleimet, rendszeresen hazajárok, de ki kell repülni... Ez az én életem.

26/F

2009. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnősült és a szüleivel él????? Akkor ott nincs házasélet.
2009. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hol érzitek jobban magatokat! Mert ha pl. valamelyik szülő rossz irányba viszi a dolgokat és köztetek a kapcsolat tökéletes, akkor ezt ki kell kerülni, felesleges összeveszni miatta, azt meg Ti tudjátok hogy van. Tehát a helyzettől függ a megoldás!
2009. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb ha mind a ketten mentek a másikhoz. így legalább a szüleitek megismeri a másikat és könnyebben el is tudja majd fogadni. de ez tényleg függ attól is, hogy a szülök hogyan is állnak a másik félhez.
2009. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, az én szüleim elég konzervatívak ilyen téren, nem nézik jó szemmel úgymond, hogy ha a barátnőm jön hozzám. Így havonta 1 max 2x jön ő amúgy én megyek.
2009. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahham koszi a válaszokat, szo sincs rola,hogy házasok vagyunk
2009. nov. 8. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol kedvezőbbek a körülmények, hogy igazán kettesben lehessetek. ha ez a lánynál adatik meg, akkor nála jobb, ha a fiúnál, akkor oda érdemes. Mi pl kis lakásban lakunk, a szobám meg a nappalink közt szar vékony fal van, anyukám meg szinte mindig otthon van és úgy nem lehet normálisan... érted. Úgyhogy inkább a barátomnál vagyunk, ők családi házban laknak és szerencsére náluk vastagok a falak.
2009. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha konzervatívan közelítjük meg, akkor a fiú menjen a lányhoz...ha modernek vagyunk, akkor mindegy! Ha meg a szülőknél akartok lakni, akkor jobb, ha a lány szüleinél! Két dudás nem fér meg egy csárdába!:)
2009. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!