Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellehet ébreszteni egy elmúlt szerelmet, ha az illető teljesen megváltozik, és nem követi el a hibáit többé?

Figyelt kérdés
Lányok,nők,asszonyok! Mit gondoltok erről? Lehet a hölgy újra szerelmes belém? Voltak hibáim,amiket kiküszöböltem. Most gőzerővel dolgozok az ügyön.
2013. okt. 2. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kibujni a bőrődből. Mennyi idős vagy?
2013. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
30. de eléggé elhatároztam magam. nagyon komolyan megváltoztam. a baj az volt,hogy rátelepedtem kicsit a lányra. nem alkoholizáltam,nem csaltam meg stb.... Csupán valahogy túlságosan irányító voltam. Most nem teszem. Több szabad teret adok neki. Sokkal többet. Meg persze rengeteg törődést,mikor velem van.
2013. okt. 2. 16:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Késő.
2013. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
gondolod? :(
2013. okt. 2. 16:38
 5/15 A kérdező kommentje:
adott rá esélyt. még így is késő lenne? :(
2013. okt. 2. 16:53
 6/15 anonim ***** válasza:
ha adott még egy esélyt, akkor még nem késő! Csak ne szúrd el megint mert lehet több esélyed nem lesz!
2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Soha nem késő változni. Főleg, ha adott esélyt. Ügyesen ;)
2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
késő. ha sok a rossz tapasztalata veled kapcsolatban, akkor most már azt csinálsz amit akarsz, azokat nem fogja elfelejteni.
2013. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elfelejteni nem is kell neki. inkább megbocsájtani. időt kért,és adtam neki. szabadságot kért megadtam neki. amikor velem van gyengéd,és figyelmes vagyok vele,és nem zaklatom állandóan üzenetekkel sem. hagyom hagy vegye észre,megváltoztam. ma vittem neki meglepit,mert ma ugy van hogy nem találkozunk. a meglepetést oda tettem az ágyához. egy szál rózsa,egy nagyon szép szerelmes képeslap,és néhány csoki,amiket szeret. tudja hogy nincs sok pénzem. remélem értékeli a küzdelmemet.
2013. okt. 2. 17:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsókolt. Néhányszor megismétlődött ez ma reggel. Ez jó jelnek számít?
2013. okt. 5. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!