Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm, aki az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm, aki az osztálytársam, gyakran aranyosnak titulál köülönféle szituációkban. Szerintetek nincs még túl rajtam?

Figyelt kérdés
egy hónapja szakítottunk, nem voltunk együtt sokat. ez nem jelent sokat ha így hív valaki valakit, de azért exek között, meg zsinórban 4szer is kicsit furán jön ki..
2013. okt. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nincs.
2013. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem haragban váltatok el, akkor miért lenne fura, a lányok az aranyost egyébként sem szokták olyanokra mondani, akikkel járnának (legalábbis eddig nem találkoztam ilyen esettel), és nyilván nem akar és nem is tud rosszat mondani rólad.
2013. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen utolsó én is így gondolom, nem rosszban váltunk el amúgy, de mégis lányként nem mondanék ilyet a volt barátomnak
2013. okt. 2. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

én a volt barátomnak simán mondanék ilyet, ha már kiszerettem belőle akkor is. olyannak nem mondanék, akivel nem akarok összejönni (néha napján azért megesik), olyannak akivel össze szeretnék jönni, olyannak azért mondom egyszer egyszer! olyannak is mondanám, akivel jártam de már nem szeretem, azoknak még könnyebben is. de ettől függetlenül valószínű, hogy még nem esett túl rajtad.

szerezz neki egy pasit és akkor nem rajtad fog kattogni, hanem rajta! :)

20L

2013. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!