Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szorakozik velem vagy igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorakozik velem vagy igazat mond? Bovebben kifejtenem lent.

Figyelt kérdés
"Ex" parommal kicsivel tobb, mint 3 evig voltunk egyutt, majd szakitott velem, par honapja. Sokat veszekedtunk illetve a kapcsolat vege fele tobb kivulallo is beleszolt a mi kapcsolatunkba, igy meg nagyobb vitak es felreertesek keletkeztek. Szakitasunk utan neki volt egy masik "holgy" az eletebe, bar az, hogy egyutt vannak soha nem lett kimondva,-ez a "kapcsolat" veget is ert, hozzatennem "ha minden igaz". En nagyon szerettem a parom es mai napig szeretem is, nem irom, hogy nem kovettem el hibakat, mert sajnos igen persze o is de nem szeretem ezt felhanytorgatni vagy ezzel vedekezni. Mivel szerettem/szeretem ot nem adtam fel es kitartoan "kuzdodtem" erte. Ennel eredmenyekent mara napi szinten beszelunk es "ha minden igaz" szeretnenk, hogy ujra egyutt legyunk. Miutan szakitottunk o minden baratjanak koztuk nekem is azt mondta, hogy mar nem szeret engem, tobbet nem is fog, mi mar nem leszunk egy par! Viszont mara azt mondja, hogy szeret, es szeretne ezt o is, lassan-lassan. En viszont nem tudom elhinni mindezt barmennyire is szeretnem, tartok attol, hogy kesobbiekben megcsalna, ha ilyen konnyeden kapcsolatot tudott letesiteni egy masik holgyel, tartok attol, hogy ezaltal akkor is megtenne konnyeden ha egyutt lennenk illetve nem tudom elhinni, azt, hogy szeretne, hisz folyamatosan az ellentkezojet hallgattam akkor ez, hogy valtozhatott..vagy talan mindig is szeretett?! Nem vagyunk egyutt, bar parkent viselkedunk amikor egyutt vagyunk, de csak par ember tudja ezt ilyenkor felmerul bennem a kerdes, hogy ha akar es szeret miert nem tesszuk ezt vegre normalisan es nyiltan?! Lehet odore van szuksege? Neha ugy erzem, hogy nem szeretne, hogy kideruljon mert akkor oda a szabad jelzoje. Ezelott tenyleg ragaszkodott hozza, hogy nem akar nem szerer most teljesen fordult a kocka de megse nyilvanosan es hivatalosan. Nem a szexre megy ki a dolog ez 100%. Egyszeruen nem tudom, hogy merjek e neki hinni, de ha sikerulne is miert tart ilyen helyzetbe jelenleg?! Volt mar valaki hasonlo szituacioban? Mi lett a vege? 21/N
2013. okt. 2. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzatennem tudja, hogy ha most hazudik akkor iszonyatoan meg fog bantani, ezelott remenyt se lattam a dolgoknakba visszaforditasara.
2013. okt. 2. 17:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is exxel nem szabd összejönni soha mert azért válnak el az emberek mert valami baj van a kapcsolattal vagy a másikkal..ha összejöttök 2-3 hónap múlva megint akkor is ott lesz a régi baj nem fog eltűnni varázsütésre

én a volt barátommal 3x szakítottunk és mind 3x össze is jöttünk utána mert mindig ugyan az volt a probléma mint legelőször.

2013. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!