Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés
Már fél éve együtt vagyunk de kezdem úgy érezni, hogy kiszerettem belőle. Már nem érzem azt a szenvedélyt mint az elején, csak a kötödés miatt vagyok vele együtt. Próbáljam megmenteni a kapcsolatot? Nyilván ez a helyes gondolat de, hogyan? Vagy ilyenkor mit tegyek? Fikázódást és oltogatásra nem vagyok kíváncsi.
2013. okt. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdést lánytól származik.
2013. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikorra szerettél bele?
2013. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez már nem menthető...legalábbis nekem nem volt
2013. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 18. .. és körülbelül a megismerkedésünk napjától kezdődően 1 hónap alatt szerettem bele. Lehetséges az is közre játszik az egészben , hogy ingatag lelki állapotban vagyok jelenleg (ha úgy tetszik depresszió). Viszont a lelki kötödésem hatalmas felé irányulva. Sok minden tud rólam, miken megyek át, mit teszek vagy éppen gondolok. És az első alkalom is vele történt meg. Fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Semmi képen sem akarom se megbántani se kihagyni az életemből.
2013. okt. 2. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2013. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!