Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, akik egyetemen tanulto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik egyetemen tanultok és emellett sportoltok, esetleg dolgoztok! Hogy fér bele nektek egy barátnő? És akartok egyáltalán párkapcsolatot? Hisz nem igen van rá időtök.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok,akiknek tényleg az életük a sport,ez a szerelmük...
2013. okt. 2. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. sehogy.
2013. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idő mindig arra van, amire szeretnénk szakítani!

Párkapcsolatot szerintem mindenki igényel, de ha valaki ilyen elfoglalt valószínűleg, akkor a párja (már ha sikerül találni a kevés szabadidő mellett) nem biztos hogy sokáig fogja tolerálni.

2013. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én suli mellett járok edzeni, plusz heti 4 alkalommal melózni és az egész estés program. A maradék időmben alszom vagy épp suliban vagyok, arra kb alig van időm h itthon tanuljak. Elég szar így, már abbol a szempontbol, h barátnőre nem lenne időm abszolút. Majdnem összejött a dolog mostanában, végül nem, és el voltam kenődve nagyon de ha jobban belegondolok igazából igy mindenkinek jobb...
2013. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szereted a sportot,akkor olyan bnőt válassz,aki el tudja fogadni azt,hogy sokszor a sport lesz az első és nem Ő, ha ezt be tudja látni, akkor beleférhet.
2013. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!