Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után vajon mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon mit gondol rólam? Egyáltalán rendbe tehetem valaha ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel rendesen összemelegedtünk, viszont egyik pillanatról a másikra dobott. Azt hittem ő is szeret, hiszen én nagyon szerelmes voltam belé, és éreztem, hogy viszonozza. De tévedtem, mégsem érzett semmit. Megromlott a kapcsolatunk, de az utóbbi időben már javult annyit, hogy váltottunk pár mondatot. Barátnőmnek elmeséltem a sztorit, és ő úgy érezte, hogy kezébe kell vegye a dolgokat. Így ráírt a srácra, és eléggé kiosztotta, hogy "Mit képzel ő, hogy egy ilyen nőt csak úgy kihasznál?", stb. Tudniillik a barátnőm eléggé temperamentumos egyén. Persze ebből vita lett közöttük, majd a srác még ma délután írt nekem, hogy ő ezt nem tűri, hogy őt kiosszák meg intézkedjenek. Én meghökkentem, mikor a fiú közölte velem ezt, hiszen én barátnőm ezen cselekedetéről nem is tudtam. Most persze én leszek a sz*r, szemét a fiú szemében, pedig már azt hittem, hogy legalább barátok maradhatunk. És azt hiszem, ez még csak a kezdet, személyesen még többet fogok kapni a sráctól a pofámba. Mit tegyek?

2013. okt. 2. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
"Ami nem megy, azt nem kell erőltetni."
2013. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem is erőltettem, hiszen rájöttem, hogy semmi esélyem a srácnál. Csak elmeséltem barátnőmnek a sztorit és ő intézkedett, holott mondtam neki, hogy nehogy megszólaljon, ismervén őt.
2013. okt. 2. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem mind1?
2013. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le lettél koptatva, majd belenyugszol, szívem. :$
2013. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem az embereket, nem akarok rosszban lenni senkivel sem. Szeretném megoldani ezt a dolgot is, hogy legalább ne kelljen lesütött szemmel elmennem a srác mellett.
2013. okt. 2. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben összehoznék egy találkozót hármasban a barátnőmnek elmondanám hogy ki az isten kért meg hogy a hátam mögött leossza a csávót a csávónak meg megmondanám hogy részben igaza van a barátnődnek mert egyik pillanatról a másikra nem dobhat, csak úgy semmi előjel nélkül.ezt neked kellett volna elintézni a sráccal és ha a barátnőd önkényesen beleszólt a dolgokba akkor azt tudtára kell adni hogy ez neked mennyire nem jó, mert ha ennyire beleszól az életedbe akkor már az anyád is lehetne :P
2013. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a probléma, hogy le lettem koptatva, mert jó, legyek, már megszoktam. De attól még nem akarok rosszban lenni vele. Nekem nincsen kedvem ellenségeket gyűjtögetni, meg szégyenkezni más hülyesége miatt.

Hármasban találkozni nem jó, mert azt hiszem, barátnőm képen is törölné a srácot.

2013. okt. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!