Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv. 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Az utóbbi 2-3 napban folyamatosan ilyen szúró érzés van a mellkasomban ha rágondolok vagy kettőnkre. Mar csalódott párszor fiúkban,és engem sokkal másabbnak tart mint a többi fiút. Minap irt egy régi exe, hogy ne terjesszen róla semmit, holott abszolult nem olyan. Félek mondani neki, hogy szeretem,mert Ő azt mondja mindennél jobban szeret. Soha nem voltam még szerelmes nem tudom mit érzek. Nem akarom hogy csalódjon bennem is. Elmondtam neki is, kerdeztem honnan tudja, hogy szeret miböl érzni? De nem lettem előrébb vele. Most haza vittem és haza fele elfogott a sírás és nem tudom miert. Azthiszem hogy vele akarok lenni imadom az agyban fekve ölelni, puszilgatni meg csak vele lenniis. De nem tudom, hogy szerelmes vagyok e. Es ez olyan szinten remiszt meg, hogy csak rajta meg ezen jár az agyam meg a kettő kombójan. Hogyan juthatn3k dűlőre ?

2013. okt. 2. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

*Az utóbbi 2-3 napban folyamatosan ilyen szúró érzés van a mellkasomban


Ez nem jelent jót, mert ez mágiát mutat.


Ha meg egy ember szerelmes, az boldog. Ha te visszaolvasod magad, tömény negatív energia jön le rólad. Szóval szerintem nem vagy az, hanem ez woodoo.Szakíttasd meg.

2013. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szamomea egyertelmu hogy szereted, mar az elmondottakbol kiderul hogy szereted. Becsuld meg jol mert ritka az ilyen szerelem es azt ajanlom hogy vagjal bele. Ha jol erzed magad vele akkor megeri a kockazatot.
2013. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki akire kötnek ilyesféle dolgot, az ezt érzi és ugyan ilyen beszámolókat irnak,mondanak, mint te.
2013. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A mutatvány -már mint a woodoo- 5 hét mire felépül a nyításról, a 6. héten válik aktívvá.Ahogy nálad is.
2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ha woodoo, hogyan szakíthatom meg ? Második hozzászóló egyértelmű számodra, miért ? Eléggé idióta kérdésez de nem tudok dűlőre jutni és tényleg nem akarom bántani a lányt de már ígyis szerelmes én viszont nem tudom hogy mar nem lennék vagy csak most ilyen hetem van vagy mivan ? Eddig egyszerübb volt míg nem tudtam hogy szeret.. :/
2013. okt. 3. 07:12
 6/14 anonim ***** válasza:
google a te barátod.
2013. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ki woodoozot meg ?
2013. okt. 3. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
A csaj.
2013. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 2-es hozzászóló is szerintem az általad emlitett nő. Az energiái árulkodnak róla.
2013. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 2-es hsz-ban is manipulálni próbál téged.
2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!