Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv. 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Az utóbbi 2-3 napban folyamatosan ilyen szúró érzés van a mellkasomban ha rágondolok vagy kettőnkre. Mar csalódott párszor fiúkban,és engem sokkal másabbnak tart mint a többi fiút. Minap irt egy régi exe, hogy ne terjesszen róla semmit, holott abszolult nem olyan. Félek mondani neki, hogy szeretem,mert Ő azt mondja mindennél jobban szeret. Soha nem voltam még szerelmes nem tudom mit érzek. Nem akarom hogy csalódjon bennem is. Elmondtam neki is, kerdeztem honnan tudja, hogy szeret miböl érzni? De nem lettem előrébb vele. Most haza vittem és haza fele elfogott a sírás és nem tudom miert. Azthiszem hogy vele akarok lenni imadom az agyban fekve ölelni, puszilgatni meg csak vele lenniis. De nem tudom, hogy szerelmes vagyok e. Es ez olyan szinten remiszt meg, hogy csak rajta meg ezen jár az agyam meg a kettő kombójan. Hogyan juthatn3k dűlőre ?

2013. okt. 2. 22:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:'D
2013. okt. 3. 21:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez a woodoo azert nekem kicsit meredek.
2013. okt. 3. 21:16
 13/14 A kérdező kommentje:
+ akk nem lenne egyételmü mit is erzek ?
2013. okt. 3. 21:23
 14/14 A kérdező kommentje:
És a kerdesem igazabol nem lett megvalaszolva
2013. okt. 3. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!