Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek belé?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja együtt vagyok a barátommal, nagyon szeretem tényleg meg minden, de nem érzem úgy hogy én SZERELMES lennék belé :( Ő viszont az belém. És én is az szeretnék lenni. Mit csináljak? Várjak még hátha kialakul? Vagy legyek vele többet, találjunk ki programokat?
2013. okt. 3. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ő érdekében mond el neki, beszéljétek meg, mert ha a későbbiekben tudja meg rosszabb lehet neki.
2013. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer régebben próbáltuk,pár hónapja..akkor a legelején úgy éreztem h kezdek bele szeretni, sőt tudnám is szeretni aztán sajnos ellett rontva a kapcsolat és véget is vetettem neki. Most viszont összejöttünk mert hiányoztunk egymásnak. Szóval nem akarok most megint véget vetni neki :/ Szerelmes akarok lenni!
2013. okt. 3. 14:47
 3/9 NyolcOne9 ***** válasza:

"Szerelmes akarok lenni!"


Ez pont nem akarat kérdése. Szerelmet nem lehet kikényszeríteni, főleg nem magunknak.

2013. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudsz ezért tudatosan tenni, vagy érzed az erőteljes vágyat egy férfi iránt vagy nem, ezt ösztönök diktálják.


Nők is ösztönösen jellemzően az alfa-hímekbe tudnak gyorsan szerelmesek lenni, akiknek szép férfias külsejük van és sikeresek (azt már kevésbé szokták mérlegelni, hogy sikerességüket mennyire etikus, törvényes magatartásnak, jellemnek köszönhetik e férfiak).


A nő szeretheti a skandináv lelkületű család-centrikus pelenkamosó férjét, de ha jön egy latinos temperamentumú férfi, akkor meg megtapasztalja azt, hogy mi a szerelem.

2013. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit érzel, az igaz.

Teendők:

1. Ne hazudj magadnak

2. Ne hazudj neki

3. Mondd el , hogy nem vagy szerelmes, akármilyen rossz is lesz ezt hallania, és finoman, de ne ilyen túl jó vagy hozzám gyógydumával.

2013. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ne is adjak több időt ennek? Van olyan ismerősöm aki másfél-2 hónap alatt lett szerelmes a barátnőjébe például...nem alakulhat nálunk is így?? :/
2013. okt. 3. 16:24
 7/9 NyolcOne9 ***** válasza:
Szerintem közöld vele, hogy nem vagy szerelmes belé, de 1 hónapot még szeretnél adni kettőtöknek, hogy hátha.
2013. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked ez csak jó lehet, de ő mindenképpen megszívja, ha húzod-halasztod, mert minél több időt töltesz el vele, annál jobban fog ragaszkodni hozzád és annál nehezebben viseli az igazat és a szakítást is.
2013. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rambo.szofi válasza:
én úgy gondolom, hogy a szerelemnek is vannak különböző fajtái. ha már másodszorra jöttök össze, mert hiányoztatok egymásnak, akkor az azért jelent valamit. legalábbis én így gondolom. 1-2 hónapnál azért több kell, hogy igazán beleszeress valakibe, én úgy látom, 4 hónap után jönnek rá a legtöbben igazán, ki iránt mit éreznek. ha nem lángolsz, az még nem baj. attól is függ, most milyen érzelmi állapotban vagy és mire van szükséged. szerintem hagyj neki időt, ha azért szeretsz vele lenni. ne arra koncentrálj, neki mi a jó és mi a rossz, azt csináld, amire neked van kapacitásod és szükséged. :)
2013. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!