Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy nem megy veled és a barátaiddal rendezvényre, mert úgyis a háttérbe szorulna?

Figyelt kérdés
Tehát azt mondaná, hogy menjetek csak nyugodtan a haverjaitokkal,de ő nem érezné jól magát.(mert az eddigi alkalmakkor úgy érezte,hogy ő nem kell oda)
2013. okt. 4. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mennék a haverokkal.

Majd később elvinném valamire a barátnőmet.

2013. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
már tegnap is feltetted a kérdést!
2013. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2. a tegnap nem ezt kérdeztem, köszi a megfigyelést:)
2013. okt. 4. 13:57
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

elgondolkodnék h miért nem érzi magát jól és tennék ellene

és beszélgetnék vele erről (is)

2013. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem mennék el én se, hanem csak őt vinném el valahova.
2013. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokszor van ilyen helyzet (én vagyok a lány). A párom barátai jórészt a gimis osztálytársai, akikkel rengeteg belsős poénjuk van, olyan sztorik, amikről ha tudnék, se érteném őket.. Ezért sokszor kihagyom a közös programokat, menjen inkább egyedül.

Ezt ő teljesen megérti, nem szeretné, hogy egyedül érezzem magam. Ilyenkor általában vagy elkezd győzködni, hogy nem szorulnék ki a körből, és figyelne erre, ráadásul nagyon szeretné, hogy vele menjek, ez vagy beválik vagy nem (általában az adott program típusától függ). Ha nem válik be, akkor elfogadja, elmegy, és jól érzi magát nélkülem, és majd együtt vagyunk máshogy, máskor :)

2013. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam a párommal tartani a sörözős "férfi estekre". Nem feltétlen érezném rosszul magam (nagyon szimpatikus barátai vannak), de annyira ritkán jönnek így össze, hogy szerintem valóban felesleges lenne ott a társaságom :)
2013. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha kan buliról van szó, akkor egyértelmű, hogy nincs ott helye.


Ha olyan buliról van szó, ahol szerinted jól érezné magát, akkor rá bírhatod, ő is ismerkedhet ott a többi lánnyal, vagy a barátaiddal, és lehet klikkesedni. Ha tényleg nagyon rosszul lesz, legfeljebb hívsz neki egy taxit és otthon megvár.

Vagy maradhat otthon is. Megkérdezném, hogy nem bánja-e, de neked ez most fontos. Lesz-e mit tennie? Elmesélném utólag, mi tetszett és ha kedve van a következőre eljöhet. Ha még nem volt ilyen sosem, a kapcsolatotokban, akkor a bulin egy higgadtabb pillanatban felhívod, hogy minden oké, és gondolsz rá. Esetleg, ha ott lenne a helye, elmondod, hogy biztos neki is tetszene.


Én sokszor megyek úgy rendezvényre, hogy a nőm nem jön velem, mert nem tetszik neki. És ő is elmegy olyanokra, ahol én nem kellek.

Ennek részben a szélsőséges pasis/csajos ízléseink az oka, másrészről meg az, hogy ő és én sem akarok a haverjaimról lemondani, és néha velük is kell egy-két pasisabb / csajosabb est. Erre vannak a barátaim és neki a barátnői.


Ez teljesen rendben van.

2013. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok,

A barátaid barátnői is ott lennének, vagy csak a barátnőd?

A barátaidnak vannak-e barátnői?

Rendezvény lehet sokféle, focizni ne jöjjön mondjuk.

nem kell mindig mindenhová együtt menni, az sem jó

2013. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Nem olyan fiús sörözésekről van szó, mert arra szinte minden hétvégén elmegy nélkülem. Hanem egy komolyabb rendezvényről, amit már megbeszélt a haverjaival és szeretné, hogy menjek én is. De nem érezném jól magam, tudom.
2013. okt. 4. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!