Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki alacsony ( férfi ), arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alacsony ( férfi ), arról miért van az a közhely, hogy kevésbé nyújt "védelmet" a párjának, mint aki magas?

Figyelt kérdés
Én 166 cm vagyok, ráadásul vékonyabb szálkás izomzatú srác, de megvédem a barátnőmet és biztonságban érzi magát mellettem, pedig 2-3 centivel kisebb csak, mint én és mégis biztonságban érzi magát mellettem. Mondjuk tudja, hogy nem vagyok egy beszari alak.

2013. okt. 5. 00:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocs, szóismétlés
2013. okt. 5. 00:38
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
a fa­sz kérdésed miatt elfelejtettél bocsánatot kérni
2013. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Egy alacsonyabb termet is nyújthat védelmet, ezt szerintem mindenki eltudja képzelni, de más az az érzés amikor 1 fejjel magasabb alakkal nézel szembe, mint egy fejjel alacsonyabbal. Szval egy kicsit előnyben van, csak az a kérdés h tényleg előnyben van-e és mihhez képest.
2013. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ennyi... Sztem hülyeség , bár én nem a lányok szemszögéből látom... nagyobb darab ember, nagyobb biztonságot ad nekik valami miatt... Pedig ha mondjuk "verekedésről" van szó... a nagyobb ember nagyobbat esik... :D Kisebb embernek alacsonyabban van a súlypontja emiatt úgymond sokkal stabilabb, bár én kissé harcművész szemmel nézem a dolgokat... bár hiába stabilabb, ha egyébként meg ügyetlen beszari aki nem tudja megvédeni magát sem.... Ki ilyen ki olyan... én speciel 186 cm vagyok, de nem szivesen baszogatnék egy olyan nálam kisebb mondjuk 160 körüli csávót akiről mondjuk tudom is, vagy esetleg látszik is rajta hogy nem egy beszari alak... De lehetr nem is ez volt a kérdés... :)))
2013. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez hülyeség, csak annyi h ha a csaj magasabb az "gázul" néz ki, nembiztos h ez a legjobb szó erre. De mint mondottad a barátnőd alacsonyabb mint te szóval... nemtudom. nembiztos h ez építő jellegű volt, szóval akkor sry. :D
2013. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
vonzóbb. nincs mögötte más. nagyobb mint a nő ezért férfiasabb
2013. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az csak optikai előny. Néha az is jól jön.
2013. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Azok, akik a magasabb alakokra szavaznak védelmet illetően, mind fizikusok és tudják, hogy ha lefelé üt az ember, akkor nem csak izomerő van ott, hanem a gravitációs erő is fellép, mint plusz erő. Ezért is tudják a magasabb emberek a földbe döngölni az alacsonyabbakat!


Az alacsonyabb emberek felfelé ütnek, tehát a gravitációs erő ellenében, ez pedig az izomerő csökkenését jelenti végső soron. Alacsonyabb ember csak rossz kondícióban lévő égimeszelőt tud kiütni a zoknijából - feltéve, ha kokszolt előtte rendesen!

2013. okt. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan gondolom fiúk is többségben a náluk alacsonyabb lányokat érzik "megvédendőnek", úgy a lányok többsége is egy magasabb fiúra szavaz "testőreként". Ez bennünk van, az élővilágban számos példát találsz a különböző párválasztási szokásokra, hadd ne soroljak fel párat.
2013. okt. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!