Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam (fiú), de nem tudom hogyan mondjam el neki . Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Több szakkörre járunk együtt.

Nem szeretnék nyers lenni .Nem fogok oda állni elé és azt mondani :Szia ! Tetszel nekem ,akarsz járni ?

Amúgy 12 évesek vagyunk .



2013. okt. 5. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hö! Teccő, kő kóla!??
2013. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

neeem, erre való a small talk: hogy "jo a táskád, honnan van" v "hu azt a Xbigyót hogy hoztad össze" vagy ilyesmi. aztán ha szimpi vagy illetve még ö is az neked, egy idö után összebarátkoztok.

Persze nem biztos, hogy ebben a korban már ö is tudja, merre van az arra...

én pl. sztem ketszer annyi idösen sem tudtam:)

2013. okt. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Beszélgess vele, nevess a viccein, nem tom milyen szakkör, de dicsérd meg a munkáját, beszélgessetek a munkájàrol. Persze ez csak akkor működik ha vannak lány barátai. Ha a menőbb fajta, akkor csak haverkodj, baromkodj vele, az be fog jönni neki. :)

13L

2013. okt. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Galeve válasza:
én is pontosan ugyan ebbe a cipőbe járok 12 vok a fiú 13 osztálytársam és nem toom h tetszek-e neki de ha nem akk h tudnék bevágódni nála végre a kedves válaszolók által most már toom köszönöm!
2013. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Az egyik nagyon hasznos volt .

Amúgy rajz-,töri- és természetjáró szakkörre járunk együtt.

2013. okt. 7. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

3. Válaszoló vagyok :)

Tehát töri, rajz meg természetjáró. Ez igy tök jó!

Rajz:

-beszélgessetek a munkájáról, kérdezd h mi ihlette

Töri:

-mi a véleményed erről és erről? Nem lett volna jobb az álamnak ha Caesar.... (meg ilyenek)

Természetjáró (az ilyen túrázós?):

-na az a legjobb. Arról lehet sztem a legtöbbet mesélni (voltál már ott, nem akarsz-e eljönni a xy helyre túrázni? [->randi!], stb.)

2013. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. vok


...szal az utolso jo, de azért az a véleményem, h olyanrol erdemes beszelgetni, ami téged is érdekel, szóval közös témát találni. Naja, az élet erröl szol, röviden:-p Szerencsére közös szakkör=> közös téma, nem..? :p


A lényeg, h szerintem(!) nem érdemes másvalakit eljátszanod, aki nem vagy... azért olyan oldaladat kiemelheted, ami éppen odaillönek tünik:-)

(én pl. tudok néha rámenös meg kicsit félénk is lenni, mindakettö valahol bennem van, persze férfiként a félénkség nem elöny:-(

2013. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma rám kacsintott és én vissza mosolyogtam .

Elmondjam neki levélben(név nélkül írnám meg)?

2013. okt. 11. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet ird meg neki :D
2013. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az idióta barátnőim rákérdeztek ,hogy tetszem-e neki .

De nemet mondott .Kétségbe estem mert ma lesz rajzunk .:(

2013. okt. 24. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!