Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az osztálytársam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, de nem tudom, hogy mondjam el neki? Részletek lent

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány, de nem tudom, hogy mondjam el neki... Amikor egy másik lányba voltam szerelmes és elég sokat szomorú miatta, akkor lettünk jóba, mindig feldobta a kedvem.. Azóta szinte minden nap beszélünk suliba, facebookon, néha egy buliban is vagyunk, és párszor, főleg mostanában leszoktam hívni, cigizni és beszélgetni. Imádok Vele lenni, és ha nem beszélünk, rosszkedvem lesz... A barátaim szerint én is bejövök neki.. Szerintetek mit lépjek? :)
2013. máj. 15. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy egyenes és őszinte, mondd el, hogy tetszik neked.
2013. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogyan? hívjam le, és mondjam el neki? én pl. erre gondoltam: "elkell mondanom valamit.. szeretek veled lenni.. és nagyon aranyos vagy... nagyon bejössz, kezdek belédszeretni... esetleg te is hasonlóan érzel?" nem volt még komolyabb kapcsolatom ..
2013. máj. 15. 01:08
 3/4 Dreed ***** válasza:
Hívd el közös programra kettesben. Ott majd minden eldől magától.
2013. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A következőt ajánlom: Odalépsz hozzá, mélyen őszintén szerettel a szemébe nézel, lassan elmosolyodsz majd a kezed a feje búbjára teszed (ez a szeretet univerzális jele (forrás: Biblia)) érzéssel térdrekényszeríted és jól pofáncsapod a péniszeddel! :) (nálam bevált, azóta összeházasodtam 2 gyerekkel is)
2013. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!