Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság? Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy egy hosszú, évekig tartó kapcsolatban a kezdeti fellángolásból, aztán szerelemből szépen lassan egy nagyon mély, őszinte barátság legyen? Úgy érzem, hogy a barátom és köztem 3,5 év után ez úgy következett be, hogy észre se vettük. Szeretjük egymást persze, de romantika nem nagyon van, mindent elhülyülünk, még a szexet is, közben meg ő a legnagyobb támaszom, akinek elmondhatok mindent, és segít ahogy csak tud, és persze fordítva is így van. Olyanokat mondunk egymásnak, amiket más párok biztosan nem, mert egészen tuti hogy nagy sértődés meg sírás-rívás lenne, de két barát közt ilyesmi elhangozhat. Ilyesmi történt már bárkivel az olvasók közül? Még sosem hallottam hasonló esetről, kíváncsi lennék rá, hogy ez normális dolog-e.


Minden válaszért köszönet!


2013. okt. 5. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelemből barátság átlag 100/1 sikeres eset.
2013. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen simán lehetséges.. és normális dolog.
2013. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magatokat etetitek, hogy...bőven van ott más..Az 1-nek igaza van.
2013. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális... Nem az, hogy emberek csak szexelni járnak össze, néha cseverésznek valami felszínes témáról, és minden hülyeségen megsértődnek, összevesznek.
2013. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hű hát igen csak megoszlanak a vélemények. az amúgy való igaz hogy van más gond, lehet hogy emiatt alakult ki... fogalmam sincs, fura ez a helyzet.
2013. okt. 5. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Megdöglött a kutyánk, de azért tartsuk meg!

Barátság lehet, de nem hosszútávú, vagy nem őszinte...

2013. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!