Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex kérdés. Ha bejelölöm újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex kérdés. Ha bejelölöm újra az exemet mit fog hozzá szólni? Úgyanis februárban szakítottunk. (azóta nem beszéltünk, max. Köszön) És most lenne nemsokára egy éve, hogy ismerem.

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ő tudja
2013. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nézne hülyének vagy hasonló?
2013. okt. 5. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
minek? nincs jobb dolgod?
2013. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarsz tőle semmit, felesleges. Minek kéne felnyitni régen lezárt ajtókat?
2013. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom felnyitni, csak már tovább léptem meg ő is.
2013. okt. 5. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek akarod bejelolni, jaaa kell a minel tobb ismeros, mert az a meno akinek 1000 facebookos "baratja" van? omg
2013. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele? Mert, ha nem, akkor ne jelöld be. Én biztos nem jelölném be. Minek? Vége van, ha nem vagytok barátok sem, akkor minek legyen ismerős a face-en, gyarapodik az ismerősök száma az ex nélkül is. :)
2013. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságból, hogy reagálna rá. Amúgy a másik fbmen ismerősöm. De igazatok van, tényleg felesleges bejelölni. :-)
2013. okt. 5. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Fú, hirtelen megijedtem, hogy rólam van szó. Ugyanis mi is februárban szakítottunk, lassan egy éve, hogy megismertük egymást. Én biztosan nem örülnék neki, ha bejelölne (főleg, hogy ő törölt). Minek? Semmi értelme. :)
2013. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiváncsiság? Ha dobják az embert, akkor először kétségbeesett, aztán dühös, aztán szomorú és utána eljön az a pont, hogy semleges lesz számára az illető, magyarul sz... a fejére. Ennyi idő eltelte után már nem hiszem, h lelkesen leülne veled cseverészni egy fincsi kávét szürcsölgetve, mert nem érdekli, h mi van veled. Egyébként a szerencse, h mindenki pótolható, így ne legyenek hiú ábrándjaid, továbblépett.
2013. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!