Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal tegnap összevesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal tegnap összevesztem azota nem beszéltünk. Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Tegnap este összevesztünk, és azota nem beszéltünk pedig eddig minden reggel felhivott..:/

Tudni kell rola, hogy nagyon jol tud angolul(C1) és amikor kirak 1 zenét azt mindig valami rejtett jelentéssel teszi ki. Mármint az érzéseivel kapcsolatos dolgokat rak ki.

Én sajnos németes vagyok és tudom van google forditó, de nekem nem a szavak kellenek magyarul, hanem h mit jelenthet ez:

http://www.youtube.com/watch?v=_wCrwb8HNaQ

Általában nehéz megfejteni mit érez és ilyenkor kirak 1 zenét. Van ennek vm mélyebb belsőbb jelentése?(Csak ugy ne mszokott kirakni semmit mindent okkal csinál)



2013. okt. 2. 11:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

19F

én 18N

2013. okt. 2. 11:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán mi lenne ha TE keresnéd?
2013. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem veszi fel :/ Már van neki legalább 20 nemfogadottja. Irtam neki de elsem olvasta FB-n se.
2013. okt. 2. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Ennyi után feladod?
2013. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?Az azért nem mindegy.
2013. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mostanábansok volt a dolgom és nem tudtam elég időt szánni rá :/

Távkapcsoaltban élünk és azt mondta, hogy néha ugy érzni mintha nem is hiányozna nekem nem isszeretném meg nem is kivánnám ugy mint régen. Régebben küldözgettem neki sms-eket üzeneteket meg minden. Semmi nem változott mármint amit érzek iránta. Azt mondta, hogy majd akkor keressem ha képes vagyok kimutatni az érzéseimet. Átgondoltam a dolgokat és változtatni akarok ezen, de egyszerűen nem hagyja h elérjem :/

2013. okt. 2. 12:07
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem adtam fel, csak elvagyok keseredve és már ne mtudom mit csináljak h tudomást vegyen rolam :/ Kerestem szülein és barátain keresztül..Azt a választ kaptam, hogy nem tudják elérni ők sem.(Kolis) Telefont ne mveszi fel se nekem se senkinek.(Lehet h másnak felveszi, és csak azt mondják h nem tudják őksem mert megkérte őket rá h ezt mondják nekem....

Hivtam barátnőm számárol is amit nem ismert nem vette fel.

Azért kérdezem h mit jelenthet ez a dal..Már ne tudom mit gondoljak

2013. okt. 2. 12:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Suliban van?
2013. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem éppen beteg.
2013. okt. 2. 12:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Ak meg azé..Pihenni akar.
2013. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!