Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kész rémálom. A pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kész rémálom. A pasim megkérte a kezem és igent mondtam, erre közli velem hogy választanom kell közte és a bulizás között. Tehát a házasság azt jelenti, hogy láncravert kutyaként kell élnem ezután? O. o"

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

dobd vissza neki a gyűrűt.

szvsz

2013. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Ez a szomorú asszonysors:DD
2013. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt mondta, hogy ne csinálj semmit, csak azért egy felnőtt nőhöz nem illik az, hogy minden hétvégén valami buliban rázza magát. Meg ha úgy döntöttetek, hogy családot akartok alapítani, akkor már bocsi, de szerintem valamennyire jogos a kérése.
2013. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De annyira mély a szerelmünk és sok mindent éltünk már meg együtt,nem szeretném ezt eldobni,de a szórakozás is fontos számomra,nem értem ez miért baj neki.úgy gondolom akkor kéne véget érnie ha már gyerekeink lesznek,de addig még van idő...
2013. okt. 6. 10:28
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez teljesen jogos kérés ahogy előttem mondták illene kicsit megkomolyodnod feleség létedre. Én mindent megtennék, hogy eljegyezzenek de nem teszik. Becsüld meg, ha csak ennyit kér!
2013. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell ezt túlparázni. Szerintem ha összeházasodok, akkor is simán benne lehet a kétheti 1 buli, nem fog láncra verni. Csak gondolom már nem nagyon mehetsz majd el egyedül a barátnőiddel bulizni, hogy ő vagy a haverjai ne lennének ott, hogy figyeljenek téged. Tudod, Sentinel az őrszem. Bár az a kapcsolat régen rossz, amit beárnyékol a féltékenység.
2013. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Most attól, hogy összeházasodtok, nyilván nem kell otthon ülni. De azért teljesen jogos, ha valaki elég érettnek érzi magát egy házassághoz és igent mond, akkor annak onnantól fogva nyilván a közös élet, közös együttélés alapjaira kell koncentrálnia. Vagyis ha eddig minden héten buli volt és odament el a pénz, akkor lehet úgy gondolja, annak a pénznek jobb helye lenne félrerakva, mondjuk esküvőre, közös házra, stb.-re.

Illetve hát ha még ráadásul minden hétvégén jól fel is öntöttél a garatra, akkor az is inkább a nagyon fiatalok szokása és nem azoké, akik házasságot, közös életet terveznek a párjukkal.

Szerintem, ha te így fogod fel a dolgokat, akkor még nem vagy érett egy ilyen komoly kapcsolatra. És jobb, ha most élsz, mint hozzámész, netán babát vállaltok és utána jön majd rád, hogy még élni akarsz.

2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem tudom mi rémálom ebbe szerintem teljesen normális kérés ha már megkéri a kezed és vele vagy akkor ne mások bámuljanak már minden hétvégén és verd magadat nekik és ne másokkal legyél már elfoglalva legyél vele :) ha ez neked ilyen tragédia akkor igencsak el kéne gondolkoznod rajta hogy te szereted e mert ha igen akkor szerintem ezen gondolkodni se kéne vagy csak szimplán túl gyerekes vagy
2013. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

tényleg, micsoda rémálom :)



szerintem biztos nem azt mondta, hogy máról holnapra soha többé ne mosolyogj ...

Kezdetnek kevesebbet buliztok és új szórakozásokat is kipróbáltok, aztán szépen lassan csak normális szórakozásaitok lesznek, és mire gyereked lesz, már nem fogsz vágyni arra, hogy részeg idegenekhez dörgölőzz.


Szerintem sokkal rosszabbul viselnéd, ha teherbe esnél és onnantól hirtelen szakadna meg a nagy bulizás.

2013. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak, ha nem állsz készen, nem kellett volna igent mondj.
2013. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!