Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már olyan barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan barátnőtök, aki kikészített titeket idegileg, mégis kitartottatok mellette?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 11:26
 1/7 ASOT ***** válasza:
Ha vak és veszetten szerelmes az illető, másképp nem látja a sűrű erdőtől a tisztást akkor biztos kitart.
2013. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neem.. De jó lenne meert állítólag én is kikészítem az embereket idegileg.. sokan azért beszélnek velem ritkán mert szeretek szórakozni és idegesíti őket hogy beszélünk valamiről és játszom a hülyét :DD
2013. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. - de az ismerősi körömben kapásból három ilyen srácot is tudnék mondani, aki fut olyan lány után, aki semmibe veszi, hazudozik, megcsalja, lehúzza vagy ezek kombinációja. A válasz mindháromra a szerelem. Szomorú.
2013. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "kikészít idegileg" kifejezés pontosításra szorul.

Ha úgy értetted, hogy b'szik rám, emberszámba se vesz, vagy direkt élvezi, ha keresztbe tehet, netán más pasival idegesít állandóan, akkor: nem, egy ilyen próbálkozás volt az életemben, de az túl sok is volt. Azt bátam csak meg, hogy nem dobtam ki korábban.

De ha úgy érted, hogy van valami sokak szerint idegesítő tulajdonsága, de egyébként rendes, szeret, akkor kitartok mellette.

2013. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is idegileg de érzelmileg igen.. most nem tudom ez ami velem volt hova tartozik.
2013. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokáig. Azért, mert tudtam, hogy addig lesz barátnőm, amíg ő van nekem.
2013. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja 1 darabig, 3/4 ev, ilyen volt ha megbantodott irto szemet modon tudott viselkedni, de meguntam kidobtam.

Most meg ugy vok ha akkor tudtam volna kezelni a hisztijet, lehet mar csaladom lenne.. :(

Azota meg ennyire sincs normalis, altalaba akit szertnek es a bnom sosem ugyanaz.

2013. okt. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!