Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen! Az mért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Az mért van hogy randizgat velem és tudom hogy bejövök neki de más lányokat is felhív a lakására?

Figyelt kérdés
és ő ezt így el is mondja nekem. nekem pedig rosszul esik mert olyan mintha én is csak egy lennék a sok közül:( pedig minden nap beszélünk és nagyon aranyos velem.mindig ő ír nekem

2013. okt. 6. 17:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19/L
2013. okt. 6. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik. 'legalább' nyílt lapokkal játszik, mert elmondja. Ő hány éves?
2013. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan, akivel egy normális nő nem foglalkozik és nem megy a lakására ujabb skalpnak és nem áll egy ilyen faszinál sorba.
2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert még nem akar megállapodni! Lehetséges h a többi lánynak is teszi a szépet. Így érzi még jól magát, keresgéli a megfelelőt. Többel randizik h ha vmi baki van legyen vki mindig a raktáron :s valszeg csak hülyit téged :/ sajnálom ha igy van
2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nemcsak olyan mintha....egy vagy a sok közül
2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszinte,de nekem ez mit sem jelentene.Többé nem mennék a lakására,és a közelébe sem egy ilyen pasinak.
2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg 1vagy a sok közül :(próbáld elfelejteni! Kezdj beszélgetni mással ezt meg felejtsd el :)
2013. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: legalább megmondja, hogy mi a szitu. Válogat, elvégre nem vagytok kapcsolatban, több csajjal is randizik, találkozgat. Van, aki ilyen, és jól is teszi, hogy ezt előre leszögezte. Ha neked ez nem fér bele, akkor meg kell vele beszélni.
2013. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek:)

ő is 19:)

csak ő nem az a típus aki állandóan csajozik egyáltalán...

2013. okt. 6. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Több vasat tart a tűzben...

jaj, de szép voltam.

2013. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!