Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezen jogos kiakadnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen jogos kiakadnom?

Figyelt kérdés
igazából annyira nem akadtam ki, csak azért rosszul esik. viszont nem tudom megemlítsem-e neki, vagy "nyeljem le". szóva a a párommal közös albérletben lakunk, a másik szobában egy nagyon jó barátnőm(Niki), sé egy másik lány. na az a a lány még szűz.(Dóri). beszéltem ma nikivel, és vélelenül elszólta magát, hogy a barátom azt mondta neki, hogy ha én nem lennék, és rajta múlna akkor Dóri már nem lenne szűz... Szóval a sztori ennyi. vélemények?
2013. okt. 6. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oh jaj.... Bolhából elefántot.
2013. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

Ez olyan dolog hogy ha valaki/kik szakítanak a párjukkal szétmennek akkor utána mással jönnek össze és mással fognak dugni.

Csak neked ő a lakótársad ennyi a különbség.

2013. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez mélységesen felháborító...
2013. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De mivel vagy, Dóri még mindig szűz. Ennyi...
2013. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nah rendben, csak ennyire volam kíváncsi, akkor nem fogm felfújni a dolgot :)
2013. okt. 6. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nekem sem esne jól.
2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

De, essen csak jól! :)


Ugyanis pont miattad nem foglalkozik vele, mivel te vagy neki a fontos... ennyi.

2013. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a Dóri az egyetlen lány akit kikormolna ha te nem lennél, ahogy nyilván neked is van olyan srác akivel lefeküdnél mert bejön. De együtt vagytok, és így ez csak egy mi lenne ha.. dolog. Nincs túl nagy jelentősége
2013. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te meg mondd azt, hogy ha ő nem lenne, akkor már rég napi rendszerességgel pingpongoznál a nyelveddel a Józsi golyóival (a név az egyik helyes, jó haverja nevével helyettesítendő) és kvittek vagytok. :D
2013. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad "baràtnöket

" a közelbe engedni...

2013. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!