Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a párom egy netes hülyeség miatt, jogos?

Figyelt kérdés
Deaktiválta a fiókját fészen anélkül, hogy szólt volna. Én pedig levettem, hogy kapcsolatban vagyok. Mert eddig ki volt rakva, hogy vele. Ő pedig most ezen pörög, holott arra nem volt képes, hogy szóljon, hogy törli/törölte magát. Gyerekesnek tűnik, mert... mert az is.
2013. szept. 10. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyílván! Fészbuk nélkül megáll az élet.
2013. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled :)
2013. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
"holott arra nem volt képes, hogy szóljon, hogy törli/törölte magá" Bazz ez nem egy temetés, vagy egy esküvő, hogy szólni kelljen róla! Ez ma már esemény? Hogy valaki deaktiválja magát egy értéktelen fos közösségi oldalon?
2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ez semmiség,beszéljétek meg.
2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, neked van igazad.

Most boldog vagy?

Mi az, hogy szólt volna?! Ki vagy te, hogy be kell jelenteni mindent neked? Ne írd le a korod mert 15nél nem vagy több.

2013. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, basszus esemény, mert nem mki őrült majom módjára használja ezt a közösségi oldalt. Szerintem olyan szempontból hasznos, hogy ingyen tudsz BÁRKIVEL, BÁRMIKOR kapcsolatba lépni... És eddig mi is főleg itt beszéltünk...
2013. szept. 10. 17:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki vagyok én? Á, senki, csak 2 éve a barátnője. Mi az? :) A koromhoz semmi közöd amúgy, 15-nél jóval több...
2013. szept. 10. 17:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság az egész.:D Ha képes leszedni magát,nálad ugye annyi van csak kint,hogy "kapcsolatban",viszont nincs,hogy kivel... Nyugtasd meg,és egyedülálló helyett szépen rejtsd el a családi állapotot,aztán mindenki megnyugodhat.


Imádom a facebookot. Hihetetlen,mennyi embert hoz össze,és mennyivel többet szed szét.

2013. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm! :)
2013. szept. 10. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig vele voltál kapcsolatban és ő deaktiválta magát, akkor nem lehet, hogy a rendszer magától is törölte volna, hogy te vele vagy kapcsolatban? Vagy csak szürkére váltotta a nevét? Másik kérdés, ha deaktiválta magát akkor hogy tudta megnézni, hogy levetted, hogy kapcsolatban?
2013. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!