Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivjam, írjak neki vagy mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Most hívtam fel a barátom telefonon aki a szomszéd városban van suli miatt. Felhívom , mondja , hogy ott van egyik haverjánál visszahívom-e egy óra múlva. Mondom neki nem , mivel ő is tudja , hogy a szüleimet idegesítí , ha ilyenkor telefonálok. Erre azt mondja , most mivan na , 8 óra egy óra múlva 9 lesz , nem olyan késő , hogy amyuci ne engedje , hogy telefonálj. Erre ezt feleltem : "tudod mit!szia" és letettem. Közbe ordibálta , hogy szeretlek.

Megalázott a haverjai előtt ami nagyon szarul esett..Felhívjam egy óra múlva , vagy írjak most egy smst?Vagy mit csináljak?Úgy érzem , hogy várhatom , hogy ő hivjon , mert nemfog , amíg én nem hívom.


2013. okt. 6. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Megalázott a haverjai előtt ami nagyon szarul esett.."


Ésss még neked kell hívnod őt?? :o

2013. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ti hol vagytok,de nálunk hét óra múlt.

Én nem hívnám vissza.Különben is,lehet még akkor is ott lesz,hívjon ő,ha végzett!

2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?
2013. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mikor hívnám vissza? Kb. soha.

Miért nem hív ő téged?

Elég szánalmas a kis barátod. :(

2013. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszahívott és bocsánatot kért , viszont elég kemény voltam vele , remélem elcsesztem a kedvét! :D
2013. okt. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!