Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu de sajnos nagyon beteg. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
van egy fiu akit régóta kinéztem magamnak de sajnos rákos és nemtudni mennyi van még neki. énis tetszem neki ez biztos. engem nem gátolna a betegsége. ti mit döntenétek?
2013. aug. 21. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
bakker élete végét tedd már boldoggá vagy így hátha kap elég erőt legyőzni a betegséget
2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy valaki daganatos nem biztos, hogy meg fog halni. Sőt ez gyógyítható és felépülhet utána. Persze ezután egy ember lelkileg képes teljesen összeomlani és hatalmas lelki teher ez egy embernek...
2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 moonlightsentinel ***** válasza:
Ha téged nem gátolna, akkor mi a kérdés?
2013. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hozzáteszem az esélyei nem túl jók. igen szerintem megprobálom vele
2013. aug. 21. 11:34
 5/18 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam más mit döntene a helyemben....
2013. aug. 21. 11:35
 6/18 moonlightsentinel ***** válasza:

Én nemigen tudnék összejönni egy ilyen beteg emberrel, tudom nem szép dolog, de hát na, kövezzetek meg...

De ettől független, hogy én ilyen vagyok, ha neked ez nem probléma, akkor hajrá, sok sikert!

2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tedd boldoggá! :)

Nekem sincs sok időm azt mondták az orvosok 1-2 év..de azért szivat még a sors a nőkkel..

Ha szeretitek egymást nincs akadáj :)

2013. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Mi az, hogy tedd boldoggá? Ti gondolkodtok, mielőtt írtok? Az nem számít, hogy amikor a fiú netán meghal, akkor a lány itt marad egyedül?

Ne haragudj, de én semmi értelmét nem látom ennek, ha valóban menthetetlen a fiú. Nagyon szép dolog, hogy törődni szeretnél vele és téged nem gátolna a betegsége, de ez egy halálos betegség, ergo teljesen biztos, hogy hamarosan elveszítenéd. El tudnád ezt viselni?

2013. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg :)
2013. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is akarod, akkor teljesítsd be a dolgot, de ha a sajnálat a fő ok, akkor szerintem ne.

De amúgy ez túl komoly kérdés ahhoz, hogy az itteni válaszok befolyásoljanak.

Ezt a választ bizony egyedül kell megszülnöd. Remélem minden rendben alakul majd, sok sikert.

2013. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!