Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai napig beszélgetni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai napig beszélgetni akar azzal a csajjal, akivel dugni jártak össze? Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,azt mondta,hogy 3éve barátok.Megpróbálták párba is,de azt mondta,csak egy hétig voltak együtt,mert nem működött.Mi márciusba jöttünk össze,február 24.ei beszélgetést olvastam,s barátom azt írta neki,hogy csak vele tud elképzelni most mindent,csak ő lehet tökéletes anya a gyermekeinek,mikor lesz az esküvőjük,tetszik e neki xy gyűrű..na meg megbeszélték,hogy-hogy dugtak,és arra jutottak,hogy akkor át is megy barátom és ott "alszik" a csajnál.. ezt kellett végigolvasnom :( utána semmi beszélgetés,csak áprilisba barátom szülinapjára írt a csaj..barátom pedig visszaírta,h köszi na meg egy szívecskét... Barátom nem tudja,h ezeket tudom..De mondtam neki,hogy zavar,hogy beszélgetnek,és azóta elvileg nem tartják a kapcsolatot..ő is "eltiltott" pár pasitól,hogy ne beszélgessek velük,mert ő se beszélgethet a csajjal..kérdeztem miért akarnál? a válasza az volt "hát a barátom.."

Persze én tudom,hogy nem barátok (voltak).. :( Mit gondoltok?


2013. okt. 6. 21:42
1 2
 1/12 Csokasi-a81 ***** válasza:
:) erre mit mondjak? te is tudod a választ...
2013. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszélget a csajjal,ami meg előtted volt,arra kár féltékenynek lenned.Szóval gyártod magadnak feleslegesen a problémákat.
2013. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Veszett kapcsolat. Kutakodsz utána, a múltjával cseszegeted és nem bízol benne. Tiltjátok egymást ismerősöktől. Ennél már nem sokkal lehet rosszabb egy kapcsolat.
2013. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak,hogy elhessegessem ezeket a gondolatokat?
2013. okt. 6. 21:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Megbízom benne..tudom,hogy nem csalna meg,nem talizna azzal a csajjal...de már az is zavar,ha néha eszébe jut v gondol rá v talán hiányzik neki..be kéne fejeznem a kombinálást csak nem tudom
2013. okt. 6. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megbíznál benne akkor nem kattogna ezen az "agyad" és nem kutakodnál utána
2013. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges,és ezzel én fogom tönkretenni az egészet,lehet h tök feleslegesen :(
2013. okt. 6. 21:58
 8/12 Csokasi-a81 ***** válasza:
60%
Na jó, én kimondom... mit vársz egy olyan sráctól akinek dugi barátnője van? lesz is, a régi is meg ha lehetősége lesz, akkor új is. Legyen neked is
2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De most miről beszélünk?Kinek nem volt olyan "párja" akivel csak dugni járt össze? Nekem is volt,de ha komoly kapcsolatom van,akkor nem kell,nincs rá szükségem.

Találkozni biztos,hogy nem tudnak,mert együtt élünk,együtt dolgozunk,egy helyen. Nincs külön töltött szabadidőnk. Csak az is zavarna,hogy ha esetleg rá gondolna v vmi :(

2013. okt. 6. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem volt dugó partnerem. Nem volt rá soha igényem és nekem érzelmek kellenek a szexhez. Ettől függetlenül még mindig azt mondom h nem sok értelme van így h nem bízol benne.
2013. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!