Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel okt 25-en szakitottunk, sajnos a feltekenysegem miatt,1ev2 honap utan. (velem vesztette el) Mindenkeppen szeretnem visszakapni ot de nem tudom hogyan kezdjunk ujra beszelgetni, mert nem igazan akar. Mit tegyek, hogy visszahoditsam?

Figyelt kérdés
Masfel honapig meg tartottuk a kapcsolatot de sajnos annyira vissza akartam kapni ot, hogy eleg gyakran felhoztam neki a bekulest, amit o nem akart. Ebbol eredoen soakt vitaztunk es egy ido utan azt mondta nekem hogy udorodik tolem es latni sem akar egy jo ideig. Dec.26-an osszejott egy sraccal es azota egyutt vannak, en azota nem beszltem vele Jan.26-ig, amikor is mar nem birtam tovabb es felhivtam egy gyerekes uruggyel, persze vegig tagadtam hogy erzek iranta valamit de nem hitte el. Mikor felhoztam neki hogy sajnalom hogy igy kellet veget erjen szomoru hangon mondta hogy o is de ha akkor beken hagytam volna akkor most egyutt lennenk es boldogok volnank egyutt. (Megjegyzem nem a kalandvagy hajtotta)Mindenki latja rajta hogy nem szereti a jelenlegi baratjat de o allitja hogy igen. Vissza akarom ot kapni barmi aron. O mindennel fontosabb nekem, barmit feladnek erte. 20F/17L
2013. jan. 29. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment :(
2013. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nézz ki jobban, mint a másik srác! Egyébként nem a féltékenységed miatt dobott, hanem mert akkor már tetszett neki, akivel most van. Sőt, lehet h nem alaptalanul voltál féltékeny, és már kavartak is.
2013. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tetszett neki.az igazsag az,hogy eleg surun jartam fel facebookra es mashova ahol beszelgetnin tudott es egyaltalan nem beszelt senkivel errol a sracrol,a beszegeteseket meg nem tudta hogyan kell torolni.ezzel a sraccal meg vegkepp nem beszelgetett.egyebkent tudom hogy ez a vonat mar elment de az a vonat ami elmegy egyszer vissza is jon...tanacsot kerek hogyan hoditsam vissza
2013. jan. 31. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam régebben, majdnem másfél év után lett vége (a féltékenységem miatt) és ő is összejött valakivel... Mi nem is beszéltünk, vagy 5-6 hónapon keresztül, egyáltalán nem, minden kapcsolatot megszüntettünk egymással...

Majd miután megtudtam hogy vége lett a kapcsolatának, lassan elkezdtem felvenni vele a kapcsolatot...

Újra elkezdtünk napi rendszerességgel beszélni, majd néha-néha felhoztam a témát, hogy nem így kellett volna befejezni, meg hogy mennyire is jó volt együtt...

Szerencsére ő is ugyanígy vélekedett, napok, hetek múlva bevallottam hogy még mindíg szeretem, majd találkoztunk is, elkísértem egy állásinterjúra, ami elég jól sikerült, bár szinte semmi nem történt, csak ölelés volt, de benne újra fellángolt a szerelem, egy hét múlva újra találkoztunk, amikor ő megcsókolt, így újra összejöttünk :D

Most 3 hónapja vagyunk együtt...


Nem mondom, hogy várj, nem biztos hogy újra össze fogtok jönni, de lehetséges

Nem ismerlek titeket, nem tudom milyen volt a kapcsolatotok

Szerintem próbálj megtanulni élni nélküle (is), fogadd el a helyzetet, hogy most nincs, tanuld meg élvezni az életet :)

Ha mégis minden áron megpróbálnád, akkor várd ki a megfelelő pillanatot, legyél ott mellette akárhogy is alakul, de ne támadd le

Jah és sok sikert hozzá :D

2013. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!