Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett, ezért inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett, ezért inkább elhagy?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a szitu, de vágjunk a közepébe...

22 éves srác vagyok, egyik csoporttársam anyjával pedig nagyon jó közöttünk a viszony. Tényleg nagyon csinos és kedves nő. Igazi "milf".

Sokat beszélgettünk, van hogy személyesen hetente pár alkalommal, de minden este facebookon. Gyakran pedig eljött velünk bulizni, az utóbbi időben pedig smárolgattunk is ha volt bennünk ital.

Ma pedig kaptam tőle egy levelet, amiben szerelmet vall, de nem akarja hogy több legyen közöttünk, mert úgy is tudja mi lesz a vége. És csak még jobban fájna neki, amikor elhagyom. Azóta nem válaszol semmire.


2013. okt. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyszerűen csak szégyelli szerintem.

2013. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak reálisan átlátja a dolgot, van vagy 22 év korkülönbség köztetek, ő pedig ebben a korban már valószínűleg stabil párkapcsolatot akar. Egy 22 évvel fiatalabb sráccal pedig nem valószínű, hogy pár évnél tovább működne a dolog, hiszen idővel mire a te korosztályod családot akar ő már nyugdíjas lesz. Ne erőltesd ha nem akarja.
2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő érettebb és tapasztaltabb nálad,így tudja,miről beszél,és miért teszi.Szerintem fogadd el a döntését,nyilván igaza van.Egyébként ettől még szerethet,csak inkább a realitás talaján marad.
2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szégyelli a dolgot elmondom neked. Az a helyzet hogy idősebb nálad gondolom egy jó 20-24 évvel is akár még ha fiatalon szült akkor is egy 20 év biztosan van köztetek. Elmondom neked hogy gimibe nekem is volt egy osztálytársam akinek az anyjával már beszéltem, tegező viszonyban voltunk, és úgy nézett ki mint egy 28 éves. Pedig 35 éves volt és fiatalon szült tehát érthető is volt a dolog, de én nem voltam szerelmes, belé, ő sem belém, beszélgetni is csak akkor beszéltünk ha egy busszal mentünk, mert ő ott lakott ahol én de az osztálytársam az apjánál lakott a suli miatt mert nem bírja a buszozást de én nekem meg sem fordult a fejemben hogy legyen viszonyom egy nálam jó 18 évvel idősebb nővel. És elmondom neked érthető is amit a nő írt neked, és fogadd is el a dolgot hogy már nem beszéltek, nem akarja hogy fájjon neki a dolog.

Volt nekem is ilyen bulis élményem hogy egy 33 éves nővel smároltam egy buliban és hát le is feküdtünk 2 szer is, de nem lett belőle semmi. Egyrészt azért mert a csaj postásként dolgozott 2 éve a mi körzetünkben és ha lett volna köztünk valami hát nem tudjuk mi lett volna, mert a csaj szülei elmondása szerint elég maradiak, ezért is nincs vagy is akkor nem volt normális párkapcsolata, férj, gyerek de még sima barátja sem volt nagyon. Másrészt az én szüleim is furcsán néztek volna emiatt, bár elfogadták volna a dolgot mert A nővérem barátját is elfogadták aki 5 évvel fiatalabb nála, még nálam is fiatalabb a srác, de elfogadták a dolgot.

De én is tudtam meg ő is hogy ebbe a kapcsolatba jobb ha nem megyünk bele.

A helyet ahol dolgozott mármint a mi körzetünket azért hagyta itt mert sofőrnek állt be, ugyanúgy a postánál, néha még jön ide de mint postakocsis mert sajnos az állandó jövés, menést a bicajozást nem bírta főleg télen.

Szóval ez egy olyan dolog amit nem biztos hogy megértesz de egy ilyen kapcsolatba belemenni elég kockázatos, meg hát nekünk is anno volt mitől félnünk, pedig nem volt nagyobb köztünk a korkülönbség 12 évnél nem volt több, de belegondolva, mit gondoltak volna a szomszédok, barátok, szülők, egyéb rokonok, mert a nagyszülőktől paráztunk mindketten, a maradiságuk végett, meg ugye mi sem éreztük úgy hogy igazán lenne értelme belemenni ebbe. Ez van sajnos, fogadd el hogy ennek a kettőtök közti dolognak vége, fogadd el, és keressél egy olyan párt aki a te korosztályod, vagy 1-2 évvel idősebb az sem baj, de ne nagyon akarj olyan kapcsolatba belemenni ahol a nő 5 évnél idősebb, mert azokból nem sok jó sülhet ki sajnos.

2013. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most mégis írt, mintha semmi nem történt volna. Magamtól nem fogom felhozni a témát és visszaélni sem akarok a labilisnak tűnő lelkivilágával, de nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá most.
2013. okt. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!