Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez gáz hogy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez gáz hogy 17 évesen nem volt még pasim?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek!
2013. okt. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy nem. Ha lány akkor sem. Nem verseny.
2013. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod csak ma, ez a hanyadik ilyen kérdés?


Nem, nem gáz. Ez mindenkinek a legszentebb magánügye. Aki az ellenkezőjét állítja az vagy ribizli, vagy tenyészcsődör és a véleményük nem sokat ér, csak mert ők elvesztették 13 évesen. Na pont. Legközelebb ezt a kérdés linkelem be, ha valaki megkérdezi megint...

2013. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Erre már sokadszorra is ezt a választ adhatom:


[link]

2013. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem :)
2013. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bizony. :)
2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jó hamar belekezdtem az életbe ilyen szempontból, úgyanis az első pasim 12 évesen volt, persze az csak ilyen puszi szájra cucc, aztán 14évesen belevágtam egy komoly kapcsolatba ami 4 évet tartott és hidd el nekem, annyira megbántam!

Elcsesztem az egész fiatalságomat, és kihagytam muszájból olyan dolgokat amiket most nagyon bánok!

Szerintem, egyáltalán nem gáz! Sőt! Mire oda kerülsz, érett leszel egy kapcsolatra, és fogod majd tudni kezelni a nehéz helyzeteket!

Ha bárki cikizni próbálna ez a dolog miatt, fittyet se hány rá, mert lehet hogy pont féltékeny, vagy rosszindulatú.

Fel a fejjel, s ha eddig vártál, akkor ezután ne siesd el a dolgokat!

Sok sikert!:)

18/L

2013. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A korosztályod mindenre azt mondja, hogy gáz. De majd idősebbek lesznek, és ahogy öregszik az ember fia, lánya, elkezdi megtanulni értékelni, hogy egyáltalán van lyuk a seggén. :) Ez az élet rendje. Hogy mi gáz és mi nem, ennek a jelentősége egy idő után elhalványul vagy átértékelődik. 27 vagyok, egy barátnőm volt eddig (az is kb a csoda :D). Gáz? pfff. Simán lehet. Telibe szarom, hogy ki mit gondol erről. Meg ki szerint gáz? Obama szerint? Snoop Doggy Dogg szerint? vagy a dalai láma szerint? vagy itt majd az x-edik hozzászóló szerint? Szard le! Senkinek nincs hozzá köze, hogy szűz vagy-e vagy sem. Aki ilyenért olt az csak húzni próbál vagy pedig 4 éves értelmi szinten van. Ha korodbeli kiscsaj, akkor meg büszke rá, hogy ő már felnőtt nő ettől, ami otromba nagy tévedés és csak azt bizonyítja, hogy mennyire nem még.
2013. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!