Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ciki ha 16 évesen (lány) nem volt még egy pasim se és nem is kavart/ flörtöltem senkivel?

Figyelt kérdés
Nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek. Nem öltözök kihívóan, de csinosan. Inkább az idősebbek szoktak bámulni az utcàn.(25-35) a korombeli fiúk nagy resze komolytalan szerintem. Az idősebbekel nem kezdenék... Ciki ez? ( csak értelmes válaszokat, légyszi)
2013. aug. 20. 21:18
1 2
 1/18 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
nem ciki, várj amíg találsz hozzád valót :)
2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A mai világban ez még komolyan kérdés? Szerintem ennél büszkébb semmire se lehetsz magadon. Mások meg 16 évesen kiélik magukat.
2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az.
2013. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán, majd eljön a te időd is. :)
2013. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet magadról?
2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Én ugyanilyen voltam fiúban,és engem meg túl komolynak tartottak.

Legyél kicsit oldottabb esetleg..

17/F

2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki, végre egy normális lány. 17/F
2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
dehogy ciki:) csak te nem olyan vagy h kiprobalsz 200fiut hanem varod azt az egyet. az igazit:) erre csak buszke lehetsz :)
2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem a mi tisztünk megmondani. Ha ide feltetted ezt a kérdést, akkor valószínűleg te magad cikinek érzed, tehát bármit is mondunk, nem fog változtatni rajta. Mellesleg én sem állok az emberi kapcsolatok csúcsán, de én tudom magamról, hogy ilyen kis antiszoc vagyok (jó okkal, teszem hozzá), várom, aki majd megtöri a jeget. Amúgy nem gáz, ha engem kérdezel.
2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki akkor, ha egyébként van életed. A káros szenvedélyektől tartózkodni nem gáz, az pedig dicséretes, hogy nem kavarsz, mint a korosztályodhoz tartozók többsége. Egy kis flört viszont szerintem belefér, csak ne legyen erőltetett. Amúgy valószínűleg neked is eljön majd a lovagod, csak lehet, hogy később, mint a nagy átlagnak. Mindenesetre valószínű, hogy te legalább olyannak fogod odaadni magad, akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást, nem pedig egy diszkó mögött fogsz hetyegni részegen egy vadidegennel.
2013. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!