Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, ha nem tetszem a barátomnak?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezem konkrétan hogy komoylan ennyire nem tetszem neki, akkor mindig azt mondja hogy dehogynem, meg hogy amiket mond azt nem azért mondja mert nem tetszem neki. Mégis vég nélkül hallgatom, hogy nagy a fenekem, vastag a combom, nem egyenes a csípőm( hiába mondom neki, hogy ha látott már nőt, akkor észrevehette volna, hogy nem férficsípőjük van...:/ )vastag a karom, hájas a hasam. És semmi önbizalmam nem maradt. Mindenki azt mondja a környzetemben rajta kívül, hogy nagyon jó alakom van, és hogy inkább híznom kéne. 169 centi vagyok, 50 kiló, és 34-es méretet hordok. Nem érzem hogy kövér lennék..Egyszerűen nem értem mi törtétn. Mindig dicsért régebben, 2 éve vagyunk együtt. És nem híztam, sportolok is, és szerintem csak feszesebb lettem. De már folyton azon kapom magam hogy arra figyelek hogy mekkora a combom, hasam.. Nagyon szeretem, de már nem tudom hogy megbeszélni ezt vele, mert mindig csak annyit mond rá hogy tetszem neki. Aztán meg folytatja a kritizálást, és ez így nekem nagyon nem jó. Nem szeretném emiatt elveszíteni, de nem tudom mi lehet a baj, mit tudnék tenni. Vagy csak tényleg nem tetszem már neki?
2013. ápr. 12. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba azt a barmot!
2013. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó jel,ha az alkati adottságaidba köt bele,hiszen annak idején így szeretett meg,és akkor tetszettél neki.Szerintem neki az a lényeg elsősorban,hogy beleköthessen valamibe.Talán csitultak benne az érzelmek,és tudattalanul is így érezteti ezt veled.Ezt elviselni hosszú távon nem lehet,szóval mondd meg neki,hogy ha valami gondja van veled,mondja ki őszintén.
2013. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de elég bunkó barátod van...hagyd a fenébe,azt a taplót!
2013. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fospuska ***** válasza:
100%
hülye ez b+, dobd ki a g.cibe. ezekkel a méretekkel egyáltalán nem lehetsz kövér,de ha ő a 12 éves lányok testalkatát szereti,válogasson onnan. aztán ülje le,csak győzze túlélni.
2013. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse helyett nagyitót használ...


Oké hogy nem csak a súlyt kell nézni,mert nem mindegy hogy milyen magas az illető.De nem tudom elképzelni hogy lehet valaki 50 kg-s létére kövér??!!!


Igazán feltölthetnél egy képet az alakodról mert nagyon kíváncsi vagyok rá hogy a barátod miért ilyen elégedetlen a testeddel?50 kg az álomkategóriába tartozik

2013. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teszteli, hogy mennyire vagy marha. Szeretné, ha legalább annyira marha lennél, mint te, mert akkor nem kell attól félnie, hogy elhagyod.
2013. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A "barátod" a leírásból ítélve valószínűleg egy 11 éves kisfiú testére izgulna rá, annak biztos nincs "vastag combja". A "nem egyenes a csípőd"-től totál behaltam...
2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

dobd ki azt a pedofilt, lol egy nőnek széles a csípője és nagyok a combjai, ne bosszants már!

F19

2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a hüe köcsögöt,már hogy a fenébe lennék hájas,ez vicc,50kg-val még husis se vagy!Vágd ki azt a férget,itt a tavasz,öltözz ki szépen,és pasizz be!Ő meg inkább szerezzen be egy anorexiás agárkutyát!Ja,és mielőtt kidobod,hord le te is,hogy pl.milyen izomtalan,nagy az orra,pici a f@sza(ha igaz,akkor ez a legjobb:D)szőrtelen!Te is tipord el,ahogy ő téged!
2013. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te is kezd el cikini őt. Nemhinném, hogy neki tökéletes teste van. Mondogasd neki, hogy nem elég izmos a karja, a hasáról nem is beszélve.Lehetne nagyobb a válla mert így túl csajos stb stb. Kiváncsi lennék ő hogy reagálna.
2013. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!