Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb "bosszu",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb "bosszu", hogy a baratom eszre vegye magat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3eve vagyubk egyutt a baratommal es az elmult idoszak maga a remalim szamomra. Felregisztralt tarsketesore, lanyoknak irogat stb... igazabol egyaltalan nem zavartatja magar es nagy magasrol tesz ra h en mit erzek. Ha megemlitem neki hofy akkor mi a feneert vsn meg velem egyutt ha mar nem szeret (mert erzem..)meg ha masra van szuksege az a valasz h ne hisztizzek mar meg h hagyjam a hulyeaegeimnel. Kicsit jezd betelbi a pohar . A hetvegen pont szabadnaposak lettubnk voln volna erre o mar beszervezett programot a haverjaival es csak ugy kozolte.... megis mit csinaljak? Adjatok kerlek vmi praktikat h vissza adjam ezeket a dolgait es h erezze azt amit en?! Csinaljam en is ezy vele/ legyek bunkobb? Ne hisztizzek ennyit tegyek ugy mintha en is letojnam?zeretnem ha rajonne, h ezzel engem bant. Koszonom a valadzokat!20L


2013. okt. 7. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus annyira buta vagy! CSAK SZAKÍTS!!!! Valóban ne hisztizz, szakíts!
2013. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

keress egy fiút aki bevállalja azt hogy eljátsza a következő szerepet:

"szia Peti(nemtom a pasid nevét XD), ő itt Béla, csak összejárunk majd kettyinteni egyszer kétszer míg te társkeresőkön lógsz ugye megérted szívem? :)"


vagy kerek perec mond meg neki h ez neked nem tetszik és féltékeny vagy... és h félsz h elveszíted :)


23F

2013. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
inkább hagyd.
2013. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fú, hát ezt nekem is egy rémálom volt olvasni.

Szerintem csak annyit csinálj, hogy szó nélkül hagyd ott és kész. Abból rá fog jönni, hogy "elüldözött" téged magától és te is tovább léphetnél ebből a szenvedésből.

2013. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NyolcOne9 ***** válasza:
Értelmes ember szakított volna. De hát a bunkó parasztok kellenek a nőknek.
2013. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ide trükk, bosszú vagy praktika. Mond meg neki kertelés nélkül hogy itt és most elhagyod. Ne hisztizz, ne trükközz, ne taktikázz. Csak határozottan, higgadtan és őszintén mond meg neki. Lehet nem azonnal, de órák esetleg napokon belül le esik neki hogy ez most komoly, és ha még fontos vagy neki majd ő fog keresni. Ha nem keres akkor neked is jobb lesz nélküle.

Engem még aznap este, ahogy szakítottunk, hívogatott a volt barátom, könyörgött, ígért fűt, fát. Én komolyan gondoltam és ez nagyon megrettentette.

2013. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
adom #5 válaszát!!
2013. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts. Én nem vagyok a szó nélküli eltűnés híve, de egy ilyen helyzetben megtehetnéd. Ha fel sem tűnik neki, hogy nem vagy ott, nem kár érte, ha kérdezi, hogy mi történt, megüzenheted neki, hogy részedről vége, rajtad kívül azzal randizik, akivel akar.
2013. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édes a bosszú.
2013. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#2 ötlete a nyerő és beválós tuti tanács. Ha kellesz neki ezerrel fog kaparni utánad. 22F
2013. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!