Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a prostikb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a prostikból lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
Mert ők is férjez akarnak menni előbb-utóbb,ezért talán elterjesztették?
2013. okt. 6. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert a jövendőbelijét jól ki tudja elégíteni. Egyébként fals infó.
2013. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem fals info 1#. Az legalább nem fog félrekúrni, mint egyesek.
2013. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
mert már kiélték magukat-minden formátumban-, aztán már egy megbízható társra vágynak, ezáltal tudják értékelni a párkapcsolatban a meghittséget, ésatöbbi. (szerintem)
2013. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert hűségesekké válnak,ha elveszik őket, és a maximumot adják minden területen a férfinak.

Ezért.

2013. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ilyeneket keressünk?
2013. okt. 6. 17:05
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ja, biztosan XD Aki eddig rutinból kielégített naponta 20 igénytelen férfit, az utána tényleg képes lesz rá, hogy a maximumot nyújsta az ágyban, és teljes szívvel-lélekkel odategye magát. :D


Egyébként meg attól, mert valamit mondanak, még nem lesz igaz.

A répától se tudtsz jobban fütyülni, pedig mennyit mondták szüleink! :D

2013. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 Jobban jársz velük mint a szombaton éjszaknként a dizsikben/bárokban wc-kben kefélő tajt részeg urilányokkal.
2013. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vagy azoknál a bnőciknél akik nem melóznak, kitartatják magukat, plasztikai sebészhez járkálnak az uruk pénzén, és mellette 20 éves fiatal bikákat tartanak, miközben az uruk melózik.
2013. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség. Ugyanúgy félreléphet egy ilyen nő, mint egy olyan, aki nem élte ki magát. Max úgy igaz, hogy tapasztaltabb, de a kiéléses dolog baromság. Alapból sok nő úgy keres párt, akivel eltudja magát képzelni hosszútávon, nem úgy, hogy aztán ha megunja félrelép - legalábbis a normálisak.


Elég sok ilyen kérdés van amúgy, az egyiknél emlékszem, hogy megosztottak egy statisztikát, ami szerint ez egyáltalán nem igaz. Akinek kevesebb kapcsolata volt, hosszabb házassága is van.

2013. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Sose voltam prosti, de éltem!


Nem tudom, hány pasim volt lánykoromban, de kb 3 év alatt lazán 100 felett... aztán megismertem a férjemet.


Mai napig szeretem, és nem vágyom más férfiak társaságára. Ahogy korábban írták, "kiéltem" magam, nem hajt a kíváncsiság, hogy más férfiakkal milyen lehet?


Mai napig hűséges vagyok, nem járok tilosban. Jövő héten leszünk 20 éves házasok.

2013. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!