Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért furcsább az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsább az, ha egy punk csaj van együtt a skinhead pasival, mint ha egy punk pasival egy skin csaj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
skinhead csaj... ok
2013. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a problémád vele? Ha nem tudtál eddig róla, hogy van skinhead lány is, akkor inkább nézz utána a dolgoknak, mielőtt h*lyeséget dumálnál.
2013. okt. 8. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy skin pasi egy punk pasival smárol, az egy picit furcsa (nem nagyon csak picit), de a többi miért lenne furcsa?
2013. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt itt egyneműek smárolásáról. Különböző neműekről csak más stílusu vagy inkább öltözködésű emberekről beszélek.

Azért kérdezem, mert nyáron láttam egy párt, ahol egy kopasz srác volt együtt egy punk lánnyal, és a körülöttük lévő emberek nagyon furának tartották a párt. Viszont azokat a párokat (akikből több volt) akiknél a lány volt skinhead, a pasi meg tarajos, nem firkálták, és nem mondtak róluk véleményt. Ezért kérdezem, hogy miért furcsább?

2013. okt. 8. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem furcsa. romával is láttam már skin pasit. az tényleg fura!
2013. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, félre értettem a kérdésedet, így már világosabb, mire gondolsz.


Nekem az furcsa, hogy valaki ezt furcsának tartja.

Az, hogy valaki mit tart furcsának, az nem az adott látványtól függ, hanem az illető személyétől.

Az élet nem fekete fehér. Aki színes skálán mozog, az nincs megzavarodva, hanem inkább a fekete-fehéren gondoskodók vannak megzavarodva tőle és ezért furcsának tartják azt.


Ez a kijelentés így vajon megállja a helyét? :)


Tehát a kérdést átfordíthatom így is:

Mit gondolt az, aki furcsának találta a kopasz pasit a punk csajjal?

Mit gondolt az, aki furcsának találta a punk pasi a kopasz csajjal?


Bár való igaz, hogy a két szubkultúráról keringenek olyan történetek terjengenek, hogy egymást utálják. Lehet hogy meg vannak zavarodva, hogy ez a két szubkultúra nem találkozhat egymással békés pillanatokban?

Én ezt punkként nem tapasztaltam. (lehet azért, mert 110kg kisportolt állat voltam)


Lehet, hogy nem az zavarta őket, hogy együtt vannak, hanem hogy miként néznek ki. Nem tudtak a kulturális háttérről, csak egyszerűen az egészet nem tudták befogadni.


A "médiagec*k" a kopasz pasikat megbélyegezték. Ezért ha természettől fogva is kopasz vagy, legtöbben úgy bánnak veled, mintha egy mocskos semmire kellő agresszíve ember lennél. Ezt sokszor átéltem már kopaszodó (de nem skinhead) barátaim társaságában. Ez bizonyos rétegnek bele ivódott a gondolkodás módjába. Lehet, hogy a kopasz srácot azért bámulták meg.


Neked miért volt fura?


Végső kérdés: Két ember miért ne lehetne együtt?

2013. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!