Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet szeretem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet szeretem nagyon is, ez oda vezetett hogy meg akartam neki felelni, lestem minden kívánságát, ő ezt megszokta már el is várja. Eljutottam odáig, hogy hazudozok neki, kisebb dolgokban, ki akar dobni. Mi legyen? 25 /F

Figyelt kérdés
olyan szerelmes voltam,hogy elkényeztettem mondhatni hogy papuccsá váltam, érzem hogy már nem is én vagyok. Ő ezt nem várta el, viszont hozzá szokott és ha kicsit is kevesebbet adok, már hisztizik. A megfelelés oda vezetett,hogy hazudozom, olyan dolgokba,hogy ittam e a haverokkal, hogy kolléganőmhöz egy szót nem szólok stb. tudja hogy hazudok és emiatt akar szakítani, hogy beleunt ebbe. mit tegyek??
2013. okt. 8. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
azt mondja,hogy az zavarja,hogy ennyire nem tisztelem meg hogy őszinte legyek hozzá és hogy kisebbhazugságok vezetnek majd a nagyobbakhoz.
2013. okt. 8. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:

minek hazudsz neki? aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy, azzal nem illetek össze. valamilyen szinten minden változik mindkét fél egy kapcsolatban. viszont ha azt érzed, hogy nem is te vagy már, akkor az régen rossz. ezt bizony az elején rontottad el, de az biztos, hogy így boldog sem tudsz lenni, ha nem lehetsz önmagad és állandóan hazudozol, bármekkora dolgokról is legyen szó.

én is voltam így, változtam miatta, de semmi sem volt jó, mindig, hogy ez zavarja, az zavarja, aztán betelt a pohár. azt mondtam, hogy ez vagyok én, ha tetszik, tetszik, ha nem, akkor hagyjuk egymást, mert nekem ez így nem jó.

2013. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak az a baj hogy nagyon szeretem
2013. okt. 8. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ne hazudj meg füllents neki. Kis dolgokban se, mert az a bizalom és így egy kapcsolat halála is.

2. Ne változz annyira, hogy már nem is te vagy. Egy kapcsolatban mindkét félnek kell alkalmazkodni, változni valamilyen mértékben, hiába leszel papucs, a legtöbb lánynak ez igazából nem jön be, vagyis magad alatt vágod a fát, ha mindig mindenben engedsz.

2013. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szerettem, de rájöttem, hogy ez nem elég. így nem tudtam igazán boldog lenni és az lenne a legfontosabb, szerelem ide, vagy oda
2013. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!