Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyják a párok kihűlni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják a párok kihűlni a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van az, hogy nem figyelnek egymásra a párok, és miért romlanak meg a kapcsolatok, házasságok, mikor napi szinten kis odafigyeléssel,megértéssel, türelemmel ez elkerülhető lenne.

És az nem indok, hogy elmúlt a szerelem, meg, hogy fáradtak vagyunk stb...


2012. ápr. 13. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De, ez pont indok.
2012. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ASOT ***** válasza:
100%

igen végül is ez is lehet indok...


vagy egyszerűen csak megnyugodtak, hogy "óó jólvan enyém a csaj, vagy óó végre találtam egy pasit aki nem hagy el..jólvan most már nyugi van"

Aztán igen jön a gond, h kevesebb szex, nem dícsérik egymást nincs annyi meghitt együttlét összebújás, a figyelmesség csökken...

-----------------> igen ez mind kib@szott sz@r!

2012. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért? Ha te összeházasodsz valakivel, és elmúlik a szerelem, akkor mit teszel?

Vagy ha fáradt vagy, pl. nem tudod megölelni a párodat?

2012. ápr. 13. 09:47
 4/18 anonim ***** válasza:
en annak elek hogy kedveskedjek, torodjek. :) ha valaki kepes elvarazsolni a belso tulajdonsagaival akkor ezek a kedveskedesek maguktol jonnek es a szexualis vonzalom is. szerintem az emberek nagy resze lelek es ertekek szempontjabol igenytelen (szeretet, artatlansag, ertelem, orom stb...)
2012. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha ezt felismeri a kapcsolatban valaki, hogy kevesebb a törődés, a kedveskedés, a szex, akkor miért nem javít a kapcsolatán ahelyett, hogy hagyja ahogy van, vagy megcsalja a másikat? El kell mondani a másiknak, hogy pl. úgy hiányoznak az ölelések, vagy egyszerűen nem mondani, hanem cselekedni, és a másik fél biztos viszonozni fogja.
2012. ápr. 13. 09:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az én esetemben is kevesebb a törődés, a kedveskedés. Próbálok tenni ellene és menteni a dolgot, de mit lehet tenni, ha nincs meg az a régi "szerelem" érzés? Szeretem, de már nincs meg az a "tűz", vagy hogy is szokták nevezni, ami kellene hozzá, hogy teljes legyen. Ha magamra erőltetem a dolgot, az semmin se javít sajnos. Akkor mégis mit tegyek? :(
2012. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is "kihűlt" a kapcsolat. Nagyon ritkán van szex, vagy programok. De programok sosem voltak igazán. Viszont soha nincs olyan, hogy ne ölelnénk meg, vagy csókolnánk meg egymást. Mindig gondolunk egymásra, naponta sokszor beszélünk telefonon. Mások szerint ez ellaposodott. Szerintem meg csak megszelidült.
2012. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ASOT ***** válasza:

sokan próbálkoznak, újra fellendíteni a kapcsolatukat, de ehhez sajnos 1 ember nem mindig elég!

Ha az egyik fél próbál újdonságokat vinni a kapcsolatba visszahozni az érzéseket az igazi érzelmeket, DE! a másikat nem érdekli és továbbra sem veszi észre és nem is akar tenni semmit, akkor bizony.....az a kapcsolat halálra van ítélve!


És nem vicc, ha pár hónap próbálkozás után nincs változás, akkor el kell gondolkodni, azon hogy, ha Boldogtalan akarsz lenni akkor ebben a kapcsolatban maradsz vagy ha boldog akarsz lenni akkor kilépsz és új életet kezdesz! sosem késő változtatni!!!


de egy gyerek az nem megoldás, azt is sokan elkövetik azt a hibát a nők...hogy húú akkor legyen egy gyerek az majd mindent megold na persze, max azt oldja meg, h nem lesztek kettesben...aztán csak a baj lesz később h akkor gyerek miatt nem megyünk szét és szenvedünk..

2012. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor most megosztok veletek valamit:

Mi a párommal már sok éves házasok vagyunk, és X éve elmúlt már a szerelem. Sok mindent átéltünk már együtt, örömöt és bánatot, betegséget, de mindig kitartottunk egymás mellett.

A szerelem múló állapot, átalakul szeretetté. De a szeretetnél többet kell érezni a másik iránt.

Bennünk maradt az a plusz érzés, amiért megszerettük a másikat. Szerintem, ha ez nincs meg valakiben, az nem is szerette igazán a másikat szerelemmel, csak azt hitte, hogy az.

Igen, velünk is megtörtént, hogy kicsit kezdtünk eltávolodni egymástól, és nekem szeretet hiányom lett, és a párom is érezte, hogy nincs valami rendben.

Ezután már jobban odafigyeltünk egymásra, most olyanok vagyunk mint a kapcsolatunk elején, visszajött az a tűz, csak az a különbség, hogy sokkal tapasztaltabbak vagyunk, sokkal tartalmasabbak az együttléteink is.

Visszahoztunk valamit a múltból, pl. a spontenaitást is.

Elárulom kb. heti 3-4-szer szeretkezünk, de naponta csókolózunk, és szeretgetjük egymást.

2012. ápr. 13. 10:27
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha már a másik fél nem akar semmit, akkor ott már szerintem megcsalás van.

Nem hiszem, hogy annak a félnek, aki nem akarja a kapcsolatot javítani úgy jó minden ahogy van.

Neki is jobb lenne, ha minden jól működne.

2012. ápr. 13. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!