Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki ez a másik nő, mint a családja?

Figyelt kérdés
Párommal jól összevesztünk tegnap. Van egy lány barátja, akivel azt mondja lelkitársak. Hetek óta napi kapcsolatban vannak, minden nap beszélnek. Már a múltkor elmondtam neki hogy mennyire rosszul esik ez nekem, hogy itt vagyok én akivel együtt él, aki gyereket szült neki, és van egy másik lelkitársa, ráadásul egy nő. Akkor elnézést kért, de azóta is beszélgetnek. Tegnap este feküdt mellettem az ágyban és közben vele beszélgetett üzenet formájában. Takargatta nehogy meglássam kivel beszél. Aztán rákérdeztem először tagadta. Utána elmondta hogy csak lelki tanácsokat ad megint a csajnak, mert ő is kapott már tőle. Teljesen kiakadtam, jól összevesztünk este. Erre reggel kértem hogy ne írjon megint a csajnak, erre azt mondta hogy ma nem ő fog neki írni, hanem majd a lány fog írni neki. Ez jól szívenütött megint. Megkérem valamire, amiről tudja is hogy nekem rosszul esik, és fáj de ennek ellenére nem érdekli, ugyanúgy folytatja tovább. Miért csinálja velem? Mit tennétek a helyemben? Próbáltuk este megbeszélni de teljesen más véleménnyel vagyunk erről a témáról.
2013. okt. 9. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy fontosabb????

Ne azt szajkózd neki, hogy ne beszéljen vele, inkább hogy állítson már fontossági sorrendet, és tudja, minek hol a helye, bla bla.

2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te próbáltál a lelki társa lenni? Vagy csak tiltani?


Egyébként lehet, h nem jól tetted fel a kérdést. Ha valóban fontosabb lenne ő, mint ti, akkor már lelépett volna. Ezt egyelőre nem tette meg. Tegyél érte, h ne is kerüljön rá sor...

2013. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy eddig semmi probléma nem volt még nem jelent ez a nőcske. Azóta már nem mondja el nekem a gondjait, mert van más akinek elmondja...
2013. okt. 9. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni de....:(,ennyire nem kellene egymáson csüngjenek.Valami nincs rendben köztetek,vigyázz nehogy elcsavarja a jövevéby a férjed buksiját!Megértelek de a sok vitának,bizalmatlanságnak,úgyszint rossz vége lehet,megmérgezi a kapcaolatotokat.Sajnállak õszintén.
2013. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen ri..bancokat. Ja lelki társak. Fogadok dögös, és rondán nem is lenne annyira lelki társ... Hát számolj minden eshetőségre. Arra is, hogy egyszercsak az új nő lesz ebből a "csak lelkitársból".
2013. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!