Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha ti szakítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti szakítotok egy pasival ő és utána teljesen lesz4r titeket akkor elő fordul, hogy megbánjátok a szakítást mert mégis rájöttök hogy ő kell?

Figyelt kérdés
de ha meg keres utána is akkor pont az ellenkezője sül el? még jobban nem akartok tőle semmit?
2013. okt. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha én szakítok valakivel, akkor azt azért teszem, mert nem akarok tőle semmit. Nem "jövök rá" később, hogy mégis ő kell, mert a szakításnak biztos nyomós oka volt.
2013. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a nyomós indok az volt, hogy túl rendes voltam hozzá... nem uraltam le teljesen.. (3 hét után)
2013. okt. 9. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a szakításnak oka volt. Ha velem szakítottak, ha én szakítottam.


Ez azt jelenti, ha velem szakítottak, akkor nem adtam millió esélyt a másiknak, ha vissza akar jönni.


Egyszer előfordult, hogy visszafogadtam valakit, de hatalmas hiba volt, és még engem k.rvázott le amikor másodjára már nem fogadtam vissza.


Nem is fogadtam már vissza mást se az után, hogy belebuktam egyszer.


Nálam mindenkinek 1 esélye volt ezek után. Szóval én nem hiszek abban, hogy a szakítás után felmelegített kapcsolat működőképes. Ezáltal nem, nem jöttem rá soha szakítás után arra, hogy nekem mégis az a pasi kell akivel szakítottunk.


27/N

2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szakítás nem játék. Ezt te is tudod. Átgondoltad. Hoztál egy végleges döntést. Ezt a másiknak egyértelművé tetted. A döntésedet ne bánd meg, ha megbánnád, ne dönts elhamarkodottan. Helyre nem hozható kapcsolati problémák utáni szakítás mindkettőtöknek jobb lehet.
2013. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!