Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyelves csóknak van szabálya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyelves csóknak van szabálya?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A nyelves csókokról szóló 2000. évi 69. törvény.
2013. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt magától tanulja meg az ember amikor majd csókoloztok :D
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy kell ahogy tudod/jólesik és lehetőleg a partner is élvezze
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd Orbánt, ha nincs csinál.
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
használd a nyelved.ennyi
2013. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
De ha csinál szabályt, akkor lesz nyelves csók adó is. És akkor majd 2018-ban az lesz a kampánytéma, hogy nyelves csók adócsökkentést ígér a Vezér.
2013. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy csaj vagy srác vagy e. Azt tudom, hogy nem szeretem a túlzott nyelvbedugdosgatást... legalábbis ami a szájat illeti. Az ajkaimat használom leginkább. Csak kicsit nyitom ki a számat. Borzalmas tud lenni, amikor valaki a száját ólajtó nagyságúra nyitja. Inkább olyan ez, mintha meg akarnám ízlelni... érzékien, lassan. Finoman a nyakára vagy a oldalt a fejére teszem a kezem. Nehéz ezt jól leírni. Érezni kell. A csók nem csak annyi, hogy összetapadnak a szájak. Lehet, hogy megfogom a vállát és közelebb húzom, vagy épp a falnak tolom közben. Minden mozdulat egy érzést közvetít. Egy csók lehet attól is jó, ahogy az orrok egymásnak simulnak, vagy kicsit megharapod az alsó ajkát. Uramisten, és én még elkezdem ezt magyarázni... ennyi erővel még taníthatnám is :P. 23F
2013. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Hülyéknek tilos. Sajnálom... :(
2013. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!