Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai csajok miért a hivalkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai csajok miért a hivalkodó vagyonra és a külsőre mennek csak? Miért ilyen buták, mikor tudják előre, hogy csak egy életük van.

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 07:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
belsőre mentem, megismertem,megszerettem,de visszautasított,sokat szenvedtem/szenvedek miatta még most is,miközben Ő más csajokkal élvezi az életet
2013. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez sjanos nem csak a mai csajokra igaz.Az én fiatalságomat is ezek jellemezték a 90-es években, de amióta talán a "vagyont" kitalálták, mint fogalmat a gazdagságot keresik.

Lehet rizsázni nõi részről, hogy őket ez nem érdekel, hanem a "belső értékek", de az ábrám mindig igaz lesz rájuk:

-Nekem nem a pénz a fontos!

-Hanem mi?-kérdem én.

-???- a belső értékek.

-Ja igen, legyen full extrás autómata váltós bőr belső, vagy a pénztárcám belső értékeire gondol.


Ez sajnos mindig igy marad.Nagyon kevés nő van, aki el tudja fogadni a csóróságunkat és megelégszik azzal,huzamosabb ideig,amink van,mert persze itt is akadnak kivételek.

2013. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ahogy anno a tanárom mondta: A nő azt a férfit keresi aki biztonságot tud neki nyújtani (mind anyagilag mind fizikailag)


bocs ha roszzul irtam le (nem szó szerint és valszeg helyesirásilag meg értelmetlenül de nekem igy tünik helyesnek ugyhogy bocsi)

2013. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyen idióta kérdést ír ki, az már maga nem lehet túl intelligens.
2013. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Blablabla. Lerágott csont ez a téma, kielégítő válasz meg sosincs.
2013. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még mindig van kivétel, nem ártana megemlíteni...
2013. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont az, h egy életük van és nem egy lyukban akarják leélni, ha tehetik, h utazzanak jobbra-balra.
2013. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert felszínesek és anyagiasak, azért. Akinek nem lógnak a nemzetibankok a zsebéből, és nem Ferrárin járkál, emberszámba sem veszik, levegőnek nézik.

Ezek után miért törje magát a pasas egyáltalán? Hogy minél változatosabb módon elküldhessék a 3,14csába? Marhára megéri...

2013. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
te tényleg beveszed ezt a baromságot? csak azok a csajok mennek rá a pénzes pasi témára, akik ingyenélő plázacicák.
2013. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Az utolsó része ragadott meg a kérdésednek hogy csak egy életük van. Így igaz! Minden amit így vagy úgy összekapartál azt a végén itt kell hagynod. Az is másodlagos hogy ez mikor következik be. Akkor talán rájössz hogy az sem fontos már hogy te hányat szerettél,csak az számít hogy téged hányan szerettek.Bizony sokan összetévesztik a birtoklási vágyat a valódi boldogsággal kis és nagy döntéseknél egyaránt.
2013. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!