Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, örülnétek ezeknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek ezeknek az ajándékoknak a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

18 éves lesz a barátom, és már gondolkodom az ajándékokon. Sok alkalom lesz majd egymás után és ezekre gondoltam:


-1 éves forduló: ezüst nyaklánc (van ezüst medálunk ami egyforma és már szó esett róla, hogy ezüst nyakláncot is szerezzünk hozzá)

-majd mikulásra: édességek, közös program

-karácsonyra ha lehet, együtt lenni és márkás parfüm egy golyóstollal(úgy van a szettben) és esetleg egy sáll.

-szülinapra: ? na erre kifogytam az ötletekből. Nagyon örülnék, ha ti adnátok tanácsokat ezt illetően.

(Annyi még, hogy olyat nem lehet, hogy főzzek vacsit, utána kényeztetés vagy hasonlóak,mert elég messze lakunk egymástól,és itthon van anyum is:( )Tehát tárgyi jellegű ajándékokat írjatok. Egyébként ha ez segít: néha eljár focizni, és szeret Wow-ozni:)


Mindenki válaszára kíváncsi vagyok, írjátok meg, hogy szerintetek jók-e amit említettem,és várom az ötleteiteket:)

17L


2013. okt. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, jó ötletek. Ha a toll fémből van és szép, akkor esetleg gravíroztathatsz is rá valamit, úgy sokkal személyesebb.


Wow témát szerintem hanyagold, az külön világ és amúgy se ösztönözd rá, hogy még többet játsszon vele.


Foci témában cipőt, sípcsontvédőt, hasonlókat nem érdemes nézni.

Inkább keress mezt, vagy sálat a kedvenc csapatától. Ha ezt dedikálva sikerül megszerezned, az a csúcs :)

2013. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyszerű ötletek.

Születésnapra: kedvenc focicsapata mintás sál. Karácsonyra jó a parfüm és a márkásabb golyóstoll simán.

Amúgy csodás ki barátnő lehetsz :D

24f

2013. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mikulásra lepd meg egy szexi krampuszjelmezzel, amit természetesen te veszel föl, vagy adj neki virgácsot, amiért HAMAROSAN nagyon rossz kisfiú lesz, ha érted mire gondolok :)
2013. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy albumba ragaszd bele a közös képeket,mozijegyeket,koncert belépőket stb. ahol együtt voltatok.Ha szeret a párod,szerintem a könnye is kicsordul :)
2013. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha mégsem csordul ki a könnye, akkor az nem jelenti azt, hogy nem szeret.
2013. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mondjuk külön kedvenc focicsapata nincs, csak kikapcsolódni jár el néha.

Egyébként azt nem írtam még, hogy fogorvos szeretne lenni:D bár nem tudom, hogy ez mennyire lényeges.

2013. okt. 11. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is wow-ozom, egy ilyennek nagyon örülnék:)

http://www.youtube.com/watch?v=Dw82KSzvkAs

2013. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!