Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kaptatok már irreálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptatok már irreálisan drága ajándékot a barátotoktól/barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egyszer kaptam egy barátomtól, akit nem is ismerek annyira, a következőket: Egy 20.000Ft-os vagyora, 1 db 100ml-es Giorgio Armani Aqua Di Gió parfümöt, 1 ipad tokot, 1db 75ml-es 1869 márkájú borotvahabot és 3 különböző dobozos csokoládét ( raffaello, ilyesmi)
2013. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem. Eleve aki irreálisan drága ajándékot vesz, annál gyanús, hogy vagy:


1) Beteges mértékben rajong, ami már nem igazi, másik érzelmeit figyelembe vevő szerelem.

Angolul ezt hívják "puppy love"-nak.

2) Azt hiszi a drága ajándékkal engem prostituálhat, adósává tehet, és ezzel akar lekötelezni.

3) Ennyire nincs tisztában a pénz értékével, és két kézzel szórja. Még ha milliomos is lenne, akkor sem akarnám, hogy díszdobozos alig pár alkalomra elég parfümre dobjon ki 40 ezret. Az, hogy megteheti, mert van miből, még nem mentség. Ha baromságra szórja, azzal nem fog imponálni.



Egyik sem szerencsés.

2013. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, és nagyon kényelmetlenül éreztem magam miatta, valamint kicsit mérges is voltam. A barátomnak soha nem volt túl sok pénze, mikor megismerkedtünk, még egyetemista volt, a szüleivel lakott, ők adtak neki mindig egy kis zsebpénzt, meg alkalmi munkákból szedett össze valamennyit. A lényeg, hogy spórolós kapcsolatunk volt, ajándékot kb. 2-3 ezer értékben szoktunk venni egymásnak. Tavaly elkezdett dolgozni, és akkor volt a születésnapom, amikor megkapta élete első "igazi" fizetését. Hát rögtön vett is nekem egy 30 ezres ajándékot... Mint mondtam, ez elég kellemetlen volt (korábban én is 5 ezerért vettem neki, ami a legdrágább volt), mérges meg azért voltam, mert a kb. 80 ezres első fizetéséből 30 ezret rögtön így "elszórt". Azt persze értékeltem, hogy örömet akart nekem szerezni (gyönyörű és hasznos ajándék volt).


22/L

2013. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még pl. nem, de a drágább ajándékok nem mindig jelentenek rosszat, ahogy azt #2 írta. Valószínűleg nem akart elhalmozni kisebb dolgokkal, így vett egy nagyobbat, aminek nyilván jobban is örültél. Meg hát az is kérdés, hogy neki valóban 'irreálisan' drága volt-e az az ajándék.
2013. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!