Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérjek a páromtól 25....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek a páromtól 25. születésnapomra?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, neki az anyagiak nem nagyon számítanak. Én nem szeretném egyébként az öt ezer forintos limitet túllépni. Viszont mondta, hogy ötlete sincs és mindenképp kérjek valamit, mert különben őt bántom meg. 5 ezer forint értékben mit?
2013. okt. 11. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Színház?
2013. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1 liter jager kijön 5000ből
2013. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk valamit, amit szeretnél? Könyv, esetleg egy közös program?
2013. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szexi ruha
2013. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szexi ruha vagy könyv, ami eddig... Közös programmal az a baj, hogy itt csak színház van, azt ő nem szereti, mozi, azt én nem, élményfürdő, de múltkor is ott voltunk, állatkert meg nem túl romantikus, nem?
2013. okt. 11. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg menjetek el vacsorázni egy étterembe. Bár az jó esetben túl fog rúgni az 5000 forintos kereten, de ha a párodnak nem nagyon számít, akkor ez is beleférhet.
2013. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem számít neki az anyagiak akkor miért nem kérsz egy hummert vagy BMW-t vagy bugattit
2013. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondanék semmit a te helyedben. Ez nem ajándék. Ez kb. olyan mint ha egy kiskutyusnak odavetnek egy csontit, hogy rágja.


Legyen tartásod. Nem hiszem, hogy egy férfi ha megakarja ajándékozni azt a nőt akit szeret, az ne tudna magától egy meglepit választani. Akár egy könyv, akár bármi más.


Tartsd már egy kicsit többre magad ennél, mint amit most csinálsz.

2013. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Én nem mondanék semmit a te helyedben, ill. visszaútasítanám
2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ötezer forint az nagyon kevés pénz, ebből nem lehet jó szülinapi ajándékot kihozni, sajnálom. Azt mondja neki nem számít a pénz, kérjél tőle 2 arany fülbevalót.
2013. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!