Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy megváljon a kutyájától, mikor hozzám költözik, ha a fiam súlyosan allergiás rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de azért beszeld meg vele előtte ne akkor szembesüljön ha már beköltözött.
2013. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
19%
igen, ez természetes. Ha nem lenne allergiás gyerekem és nem akarnék egy kutyával is együtt élni, már akkor is szólnék. Hagyja a szüleinél, vagy ahol lakott eddig.
2013. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Kényes kérdés, mível egy normális helyen a kutya családtag, de nálatok "bekavar" a gyerek allergiája is /remélem tud róla a párod, és nem most közlöd vele!/.
2013. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Tud róla, de nem örül neki. Külföldi versenyen díjat nyert, okos, szép és értékes kutyáról van szó, a páromnak lényegében ő a hobbija és tényleg családtagként szereti, de nálunk sajnos semmiképp sincs helye.
2013. júl. 2. 08:11
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is kutyás vagyok, és párom tudja, hogy vagy kutyával vagyok, vagy sehogy. Nem tudnám elhagyni, cserben hagyni a kutyámat.

Viszont párodnak is tudnia kellett, hogy gyereked van, aki allergiás a kutyára. Tehát azt is tudnia kell, hogy úgy nem tudtok összeköltözni, hogy ő a lakásba viszi a kutyát.

Én így nem költöznék hozzád, de elfogadnám tőled, hogy elvárod, ne vigyem a kutyám az allergiás kisfiad közelébe.


Saját lakásban laksz vagy albérletben? Szerintem a legjobb megoldás lenne egy kis kertes házat bérelni (ha van rá anyagi keret). Akkor a kutya lehetne kint a kertben.

2013. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében így nem költöznék hozzád, vagy azt mondanám, béreljünk egy kertes házat, ahol a kertben tarthatom a kutyámat. Ha kutyám lenne, nem igazán tudnék rá úgy gondolni, mint egy eszközre. Ha magamhoz vettem, azzal vállaltam, hogy ő hozzám tartozik, vele nekem kell foglalkoznom, nagyon nehezen válnék meg tőle.
2013. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Kertes házban élünk, de kint van a hinta és a homokozó, amik rendszeres hsználatban vannak és nem akkora az udvar, hogy el tudják kerülni egymást.
2013. júl. 2. 08:21
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen hogy van akinek fontosabb a kutyája mint a párja. Nekem ez felfoghatatlan. Ndm azt kéri a kérdező hogy altassák el, hanem hogy keressenek neki egy megfelelő helyet.
2013. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
83%

Jajj istenem én is súlyos allergiás vagyok és a kutyámmal egy lakásban élek, szedek az allergiára gyógyszert és semmi bajom!

Azt viszont nem tudom hogy a fiadat vitted-e már el ilyen allergiás szakrendelésre ahol megmondják mire allergiás és hogy milyen gyógyszert szedjen amitől jól lesz! Pl: a gyógyszer mellé szemcseppet,orrsprayt ... én is elmentem egy ilyenre ott kaptam gyógyszert meg orrsprat, szemcseppet azóta teljesen jól vagyok !

Amúgy én se költöznék hozzád mert én biztos hogy inkább a kutyámat választanám.

2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 kolosszus22 ***** válasza:
97%
Akkor ne költözzetek össze. Azért én egy olyan kutyát aki ennyire a szívemhez nőtt (és fordítva) nem dobnék el.
2013. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!