Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépjek erre? Van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek erre? Van jövője a dolognak?

Figyelt kérdés
Elég összetett kérdésem lenne, gyorsan felvázolom hozzá a helyzetet. Adott egy fiú(20) és Én(18). Nyár elején, interneten keresztül ismerkedtünk meg és elsőre egymásra hangolódtunk. Tökéletes volt minden, 2 alkalommal személyesen is találkoztunk és Én életemben először éreztem azt, hogy megtaláltam a másik felem akinek bármit elmondhatok, tényleg különlegesnek éreztem a kapcsolatunkat. A harmadik randi már kicsit intimebbre sikeredett, életem legjobb estéje volt. A randi után aztán kezdődtek a gondok... Napokig semmit nem hallottam felőle (Ausztriában dolgozik heti 4 napot), de betudtam mindenféle hülyeségnek. Aztán pár nap múlva nem bírtam tovább és kértem, hogy beszéljünk. A távolság miatt csak neten tudtunk kommunikálni, de elmondta, hogy azért nem keresett mert nem mert elém állni, mivel szarul érzi magát, úgy érzi becsapott. Ekkor már nagyon féltem mit fog mondani, mire jött azzal, hogy nem tudta még kiheverni a 3 éves kapcsolatát aminek nem rég lett vége, és úgy gondolta már kész egy kapcsolatra, de közben kiderült, hogy mégsem... Elmondta azt is, hogy vonzódik hozzám testileg, de nem érzi azt a bizonyos szikrát kettőnk között, magyarul azon felül, hogy jól elvagyunk egymással neki nincs az a 'húha' érzése mikor találkozunk. Iszonyúan fájt a dolog mert Én beleszerettem és részemről tökéletes volt a kémia is. Eltelt azóta 2 hét, pár naponta váltunk egy-két üzenetet , szokott keresni is, de Én teljesen össze vagyok zavarodva. Még mindig szeretem és nem tudom mit csináljak, hogy esetleg még egy esélyt adjunk a dolognak, Ő olyan hamar lemondott róla annak ellenére, hogy előtte hónapokig azt hittem neki is fontos a dolog. :/
2013. okt. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy. Megérdemelted. :D
2013. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 személyes találka után nem az ő hibája hogy odaképzelted a házassági ruhát maga elé.
2013. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem hagyd egy kicsit..tudom h nem konnyu..jartam mar en is hasonlo cipoben..ha erez valamit iranta es keresi fog..legyel turelmes :)
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!