Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI gondoltok A SZERENCSE fogalmáról párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Vannak akiknek tényleg mindig mindenkor összejön, sikerül?

Vannak akiknek mindig a maradék, a szenvedés érzése jut?

Hisztek abban, hogy egyszer fent egyszer lent mindenki életében szerelmi téren is? Vagy csak fent és csak lent létezik?

Mit tesztek azért hogy szerencsések legyetek? Eddigi tapasztalatok?


Legyen ez egy beszélgetős este...


2013. okt. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a megtaláláshoz kell szerencse.

Ahhoz,hogy megtartsd már tenni kell.


Amúgy én mindig úgy álltam hozzá,hogy a csalódás se tragédia,mert ezek terelhetnek is valaki felé :)

2013. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencse is kell, de az sajnos elengedhetetlen, hogy ne legyen az ember farok.
2013. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerencse közrejátszik, de nincs olyan hogy valaki csak pórul jár, ha eleget próbálkozik. A nagy számok törvénye alapján, egyszer neki is sikerülni fog.
2013. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balanus_concavus ***** válasza:
"A szerencse nem más, mint a felkészültség találkozása a lehetőséggel."
2013. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy baromi szerencsétlen vagyok... :D
2013. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az embereknek általában jut szerelem is, és csalódás is. Szerintem ritka az olyan, akinek csak jó tapasztalatai, illetve csak rossz tapasztalatai vannak.


Én úgy gondolom, őrületes nagy szerencse ahhoz kell, hogy az ember tényleg az igazi nagy őt, a lelki társát, a másik felét találja meg.:)


Nekem ez 5 év kínszenvedés, pocsék randik, pocsék kapcsolatok, pocsék próbálkozások után sikerült. Rengeteg véletlennek volt köszönhető, de hálát adok a mindenhatónak érte.


Szóval szerencse volt, mert igaz hogy 5 év próbálkozásba került, de 24 éves voltam amikor összejöttünk, tehát viszonylag fiatalnak mondható.


Viszont vannak olyanok akik még 30 évesen is egyedül vannak, mert nem találják meg...:(


A férjem másért tartja szerencsésnek magát. Ő még mondta is, hogy erre használta el minden kozmikus szerencséjét, mert ő előttem nem volt senkivel, sokáig nem keresett párkapcsolatot, nem is randizott, és egy éjszakás kalandokat sem akart. Az ismerősei közül meg senki nem tetszett neki annyira, hogy randit kezdeményezzen.


Így az első voltam neki mindenben. És konkrétan 2 hét kellett hozzá, hogy rám találjon.:)


27/N

2013. okt. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!