Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mivel tudja magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mivel tudja magára vonni a figyelmét a barátnőtök, hogy végre foglalkozz vele?

Figyelt kérdés
A barátom alapvetően nem egy romantikus, törődő típusú srác, erre már rájöttem, el is fogadom. Kérlek NE olyanokat írjatok, hogy hagyjam el, meg természetes lenne a törődés, stb. A lényeg, hogy szeretném, valahogy magától alakuljon ki benne, hogy foglalkozni akar velem, jobban érdeklődik irántam nemcsak megkérdezi néha, hogy mizu. Ne keressem egy ideig? Vagy írjak neki valami félreérthetőt? Vagy mit csináljak? Bármi tippet! 22L

2013. okt. 12. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Vetkőzz le!! Akkor már csak nem azt fogja kérdezni hogy mizu? :D De ha ez nem jönne be akkor. Pl. Kicsit kevesebbet keresd, vagy viselkedj kicsit furán a megszokotthoz képest.. Akkor 100% hogy érdeklődni fog..

17/F

2013. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ám, de nem fog menni az sokáig, hogy mindig lesz valami 'bajod'. Ne csellel próbáld, hanem BESZÉLD MEG VELE, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
2013. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Meztelenül látott már?

Te mennyire foglalkozol vele?

2013. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3hónapja, már lefeküdtünk egymással. én úgy érzem foglalkozok vele, talán túl sokat is, én reggelente írtam neki h jóreggelt édesem este hogy jóéjt...akkor is ha ő nem írt. ezekre válaszolt, de magától nem írna ilyet. de aztán úgy voltam vele, lehet, hogy túl piócás vagyok, akkor kicsit visszavettem. de van hogy két napig nem is keres, pedig látom, hogy ír az üzenőfalára meg ilyenek... és én nem bírom ki hogy ne írjak neki, mert mindig félek hogy baj van és haragszik és mutatni akarom neki h érdekel mi van vele. és magamat stresszelem meg hibáztatom:(
2013. okt. 12. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg nem szeret. Egy embert, akit szeretünk azt keressük, és érdekel mi van vele. Nem 2 napig lesza**rjuk.
2013. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!