Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jugin kérdése:

Tetszik egy nálam idősebb lány, de nem tudom hogy van e már párja? Össze tudnék vele jönni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nálam max 2 évvel idősebb lány,egy településen élünk,de sajnos se egy általános se egy közép suliba nem jártunk.Sajnos még a városba is alig látom,nem tudom hogy van e már párja,mert nem szeretnék egy kapcsolatot tönkre tenni,vagy verekedni mert megpróbáltam össze jönni vele.

Segítségeteket kérném,megéri e megpróbálni?Vagy hagyjam az egészet?


2013. okt. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbát megér.
2013. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
meg hát! főleg ha nem jársz vele sehova egy helyre hiszen nem látod majd nap mint nap, ha esetleg nemet mondana akkor meg nem kell szembesülnöd majd vele mivel alig látod
2013. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. okt. 18. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
na mi lett? :)
2014. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már van neki
2014. júl. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!